Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok egyre gyakrabban...

Miért álmodok egyre gyakrabban ijesztőt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban nem álmodtam valami gyakran (legalábbis nem emlékeztem rá a felébredésemkor). De most, két napja elég rosszakat álmodok. Tegnap este arról álmodtam, hogy megesz egy cápa kétszer is, ma pedig arról, hogy egy épületben, ahol az osztálytársaimmal vagyok, tűzriadó üt ki. Arra nem emlékszem, hogy mi történt, amikor felébredtem az álomból, de azt tudom, hogy kétszer is nagyon megijedtem benne. Egyik pillanat az volt, amikor felébredtem. Nem tudom, pontosan mi történt benne, amitől ennyire megijedtem.

De tényleg nem szoktam mostanában álmodni, rosszat meg végképp nem. Ennek lenne valami jelentése/oka?

És a tűzriadós álomból mindössze annyira emlékszem, hogy gyorsan összeszedtem a legfontosabb cuccaim és elkezdtem kifele sietni az épületből.


2020. ápr. 7. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert ijesztő. Ha majd foglalkozni.kezdessz e szempontból önismerettel, jelentégtelenné lesz, és elmúlik.
2020. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alárendelt helyzetben vagy(cápa) nem tudsz kibontakozni, elvész az igazi személyiséged(megesz a cápa), valaki a saját képére akar formálni.

Az életedből(épületben) teljesen eltűntek az osztálytársaid(tűzriadó üt ki), te csak magadra és az értékeidre gondolsz(összeszedtem..sietni az épületből).

Vélemény: Nem teheted, amit szeretnél. Mert mások mondják meg, hogy mit csinálhatsz. Ez lehet a karantén is.

2020. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!