Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez a borzalma...

Mit jelenthetett ez a borzalmas álom? Egyre gyakrabban álmodok hasonlót!

Figyelt kérdés

Tegnap előtt azt álmodtam, hogy egy önvezető buszban (nem is utaztam, csak "láttam" mint egy filmet) utaztak emberek. Átlagos emberek. A busz automatikusan ment.

Hirtelen felszállt valaki, fülhallgatóval, és annyit láttam a képből, hogy elkezdenek a fején kidagadni az erek majd kipattant az agya (felpuffadt) majd a kezein, testén is így az erek, de azt a mozdulatot amivel utazott (fogódzkodás, stb) megtartotta, majd, mintha ez valamiféle sugárzás, vagy vírus lett volna abban a pillanatban a körülötte ülő-álló békés embereknek is hirtelen elkezdett puffadni a kezük-lábukon az erek, majd hirtelen ilyen kísérteties zombiszerű lényekké váltak.


Most jön az érdekes rész, az önvezető busz megállt a megállóban, majd felszállt három életvidám fiatal csaj. Mire észrevették mi van a buszon meg sem mertek szólalni/mozdulni, a busz ment tovább, majd nagy nehezen sikerült megnyomniuk a vészjelzőt, mire a busz megállt és kiengedte őket. Gyorsan leszálltak. (sértetlenül)


Tegnap este pedig egy vonatról álmodtam, ami valamiféle fertőző zónán haladt át, és eltűntek az utasok. Ott voltam valamiféle tanyán, ahol egy biológiai zombitámadás nyomai lehettek, szürkületben és hát mondhatom félelmetes volt.

A vonat valami nyugati luxusvonat volt. Hasonló zombik lehettek talán mint a buszos álomban. A vonaton is mindenki meghalt szerintem, meg ott is ahol végül leragadt, egy mocsaras elhagyatott terület volt. Lepukkant tanyaépületekkel, éreztem, hogy teljesen egyedül vagyok, magamra maradtam, de egyben azt is, hogy nem fenyeget az egyedülléten kívül semmilyen veszély, de a halott emberek maradványai mégis hátborzongató atmoszférát adtak az álomnak :/ Képzelhetitek.


Napok óta ilyeneket álmodok és soha azelőtt ilyet.

Kicsit ilyen feeling:

https://www.youtube.com/watch?v=F90Cw4l-8NY


(nem szoktam játszani, meg egyáltalán horrort se nézek)


2016. nov. 25. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy stresszelsz, félsz. Lehet egy olyan helyzetbe kerulsz vagy kerultel amibol nehez lesz kimasznod vagy tartasz attol hogy magad hozz meg egy kellemetlen dontest. Jelentheti azt is hogy kiesett a kezedbol az iranyitas hogy a napjaid nem ugy alakultak ahogy szeretned. En nem vagyok alomfejto az intuicioim es a megerzeseimre hallgatok es almokkal sokat foglalkozom.
2016. nov. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem ugyanis nehéz helyzetben vagyok. Nem is anyagilag, inkább tényleg a döntések. Illetve vannak bizonyos dolgok amiket ki kéne mondanom, de a megfelelő nagyon óvatos módon.
2016. nov. 26. 00:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Erdekes momentum amugy az amikor a 3 lany felszallt majd sertetlenul le tudtak szallni. Ez pontosan azt jelenti amit irtal h tudod a megoldast a dolgokra h hogyan massz ki beloluk csak ovatosan kell es mindenkepp megfontoltan. Hallgass a megerzeseidre.
2016. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az álommal és a kiegészítéssel együtt azt tartom valószínűnek, hogy tartasz attól, hogy valamilyen döntéseddel magadra haragítasz másokat és egyedül maradsz.

De, ahogy az előző hozzászóló is írta: a döntés valójában a te kezedben van, nincs valós, érdemi veszély és ezt te is érzed.

2016. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én rosszat álmodom, valamiért rájövök hogy álmodok, és aki meg akar ölni mondom neki "Öljél csak! Úgyis felébredek hisz álmodok" Nekem ez jót tesz, mert nem kelek fel, az utobbi hetekben/hónapokban ez az én különleges képességem. Éppen egy izé szakadék vagy nem tudom mi, mellett álltam, mikor egy szörny akart rám tábadni, mondta "Kinyírlak!" én meg "Nyírjál, meg sem érzem, hisz álmodom" Az a legrosszabb hogy amikor megöl/lezuhanok akkor felébredek, valamikor ordítva kelek fel hogy "Baz*meg!" de nem ilyedek meg, én amúgy szeretek rosszat álmodni, mert olyan izgalmas, de kifárszató és ha szépet álmodok, akkor kipihentebb is vagyok.
2016. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!