Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban vères...

Mit jelent ha álmomban vères sebes volt a làbam? Nagyon èrdekel mert mondtam álmomban közbe hogy ez soha nem fog eltűni rólam szóval mit jelent ha àlmomban tiszta seb ès vèr a làbam nagyon vöröses vèr volt

Figyelt kérdés
Ha nem irok helyesen akor bocs 🙁💪
2020. ápr. 8. 06:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen ès utána làtam sajàt magamat hogy nèzett engem ès utàna keltem fel
2020. ápr. 8. 06:35
 2/4 anonim válasza:

Előre leszögezném, hogy csak kikerestem, nem vagyok jósnő v ilyesmi. De kíváncsi lennék tudsz-e azonosulni ezzel az írással. Mondjuk nagy átlagra igazak ezek a szövegek


Ha rajtad van, az eltitkolt lelki fájdalmakat jelez, amiket próbálsz úgy viselni, hogy ne mutasd ki a külvilágnak, hogy ezek a lelki problémák léteznek.

Az pedig, hogy kívülről láttad magad azt jelenti, hogy valaki mást okolsz a sérelmeidert, és agresszív gondolatok támadhatnak benned.

2020. ápr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A láb a cselekvés, a mozgás szimbóluma. Ha álmodban sebes, véres és nem tűnik el, akkor valami olyan pszichés gondod (vagy egyéb más bajod van, pl. munkahely), ami miatt nem tudsz megmozdulni, és nem tudsz járni, elmenekülni, futni stb.


Azaz nem tudsz az adott helyzetből kilépni, mert nincs rá erőd (azt jelzi a vér és nem gyógyuló seb).


Utólag jelzem: én viszont értek ehhez, és nem jósnő vagyok.

2020. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat
2020. ápr. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!