Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az éjszaka azt álmodtam, hogy...

Az éjszaka azt álmodtam, hogy egy fürdőszobába voltam és, hogy minden összeomlik?

Figyelt kérdés

Lehet ez össze függésben azzal, hogy ma két éve hogy pánik rohamom volt és akkor is egy fürdőszobába vészeltem át?

Konkrétabban az történt, hogy minden, elvolt törve és mindenhol folyt a víz.

A csap elvolt törve a csempék estek lefele a falról a zuhanyzóbol is folyt a víz plusz a plafon is mint egy vízesés alatt úgy folyta víz.



2020. ápr. 10. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most stressz hatására előjött ez az emlék. De az álom arra van, hogy segítsen feldolgozni.
2020. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg akarsz szabadulni(fürdőszoba) a bizonytalanságtól(minden összeomlik). Lelkileg el vagy keseredve(minden el volt törve), nagy lelki nyomás, feszültség van benned(mindenhol folyt a víz). Érzelmileg labilis vagy(csap el volt törve). Tehetetlennek, reménytelennek érzed magad(csempék estek lefelé), bánt hogy rosszat gondolnak rólad(zuhanyzóból is folyt a víz), kérnél segítséget, de kinevetnének(plafonon..vízesés..).
2020. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm az egyértelmű választ!

Sajnos ez mind igaz:/

Kérnék segitséget ,de a környezetem úgyis csak ki röhögne ,mivel nemtudják mi az , hogy (pánik roham).

2020. ápr. 11. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!