Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak olykor igencsak...

Miért vannak olykor igencsak élethű álmaim?

Figyelt kérdés

Ma pl. arról álmodtam, hogy egy fehér-barna foltos lovon ülve vágtatok egy dzsungel mélyén lévő kövezett ösvényen, miközben igyekeztem kikerülni az elém kerülő indákat.

Annyira tisztán kivehető volt minden részlet, mintha nem álom lett volna, még a ló szagát és az esőerdei madarak hangján is tisztán érzékeltem, pedig már 3 éve nem lovagoltam és fél éve nem hallottam a trópusi madarak hangját.

Egyszerűen élethű volt az egész, minden levél, inda, ág, bokor olyan volt, mintha a valóságban lenne. Humorosan kifejezve igencsak jó volt abban az álomban grafika.


Máskor viszont (ez gyakrabban előfordul) nagyon homályos álmaim vannak, nehezen kivehető részletekkel, sokszor azt sem tudom, hogy hol vagyok, épületben vagy a szabad ég alatt, a környezetemben lévő tárgyakat, személyeket, állatokat sem tudom tisztán kivenni, ködös az egész.



2020. febr. 20. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Mert amit tisztán álmodol az egy párhuzamos világban történik,ott az a valóság.
2020. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert az álomkép rögzülése attól függ mennyire erős érzeteket váltott ki belőled. A semleges álomra nem is emlékszel, míg ami erős érzetet kelt az szinte "érzed a bőrödön".
2020. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!