Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért vele? Miért ilyen gyakran?

Mért vele? Miért ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

Az az helyzet hogy régebben nagyon szerelmes voltam valakibe. (Első, nagy szerelem (de viszonzatlan volt)),

De most már nem őt szeretem, hanem valaki mást..

És kb. 1-2 hete csak az elsővel álmodok, szinte minden éjszaka.. és a legtöbbször mosolyog..

Miért álmodok vele ilyen gyakran? Mert igaz hogy néha gondolok rá, de akkor sem "normális" ha mindennap vele álmodok.


Köszi. :)



2020. jan. 26. 08:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

elengedés lesz, a háttérben...

nekem afféle búcsúnak tűnik, a tudat alattidtól. Az új szerelmed hasonlóan szeretheted, mint az elsőt, emiatt villanhat be az "emlék"...

menj le alfába, vagy csak hunyd le a szemed és köszönd meg neki (az elsőnek), hogy megismertette veled az érzést. Esélyes, hogy nem jelenik meg többet.

2020. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2020. jan. 26. 08:33
 3/23 anonymousreview60 ***** válasza:
A tenger jelenthet távolságot is, ami az előző szerelem elengedését jelenti. A mosoly meg az ex-Ő engedélyét, jókívánságát.
2020. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azt hiszed hogy viszonzatlan volt. Egyértelműsítette, mármint személyesen megmondta, vagy ő is mint te így gondolta, hogy esélytelen, mert akkor is szoktak ilyet álmodni. Kevés az infó!
2020. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! A valóságban.. mondhatni voltak rá jelek, de nem egyértelműek..

És szintén a valóságban közöltem vele az érzéseimet.. amire nem reagált, tehát nem adott választ..

2020. jan. 26. 10:07
 6/23 anonim ***** válasza:
Hol olvastad azt a tengeres dolgot 3-as? A kérdező nem írta le a konkrét álmát, így nehéz segíteni. Ami az álmos könyvben van nagy humbuk. Az emberek babonas felfogasanak szüleménye. Mindenkinek különböző a tudatalattijának a nyelvezete. Vannak pl. olyan álmok ami ok pl. az ösztönöket is jelenthet, de ez körülménytől is függ és az álom szerkezetétől,mert nem mindig jelent ösztönt egy nagy állattal álmodni. Kevés az infó!
2020. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Tehát te vagy a fiú? És személyesen odamentél hozzá, hogy szerelmes érzéseket táplálsz iránta?
2020. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

És nem mondott rá semmit! Az életkor is érdekelne ezekután.


Mert nem bizta, hogy nem érzett semmit, ha nem mondta nyiltan hogy ne hari de nem, vagy ne hari de épp egy szerelmi csalódáson vagyok túl, vagy ne hari de van egy masik remenytelen szerelmem, akit szeretek mar egy ideje.


Igy hogy nem adott valaszt nem tudni mi az igazsag. Életkort is írj légyszi. Ugy objektiv lesz!

2020. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ami még érdekel, hogy mennyi éve volt ez, mennyi ideig érezted ezt, mert ezek visszatérő álmok, ez nem lezárós álom, ahogy a többiek írják, ez valami mast jelent.
2020. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok a fiú. 23 éves vagyok, ő egy évvel fiatalabb.

2012-ben ismerkedtünk meg, és kb. 2015-ben mondtam el neki az érzéseimet. (Nem személyesen, hanem a közösségi oldalon)

2020. jan. 26. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!