Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Nagyon fura.

Ez mit jelenthet? Nagyon fura.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy börtönbe kerültem, de már fogalmam sincs, hogy mit követtem el. Volt egy másik tag is, aki szintén velem volt, de őt nem vitték még be, csak engem. Ott kellett várnom, amíg a papírokat elintézték stb… Ezután bemutatták a szobámat, ahol 3 idősebb férfi volt még rajtam kívül. Valamiért délután rögtön aludnunk kellett, így az őr kényszerített minket az alvásra. Én visszapofáztam neki, mert hát soha nem voltam még börtönben, azt sem tudom, hogy mit szabad, mit nem. De csak tovább magyarázott, hogy aludjunk – én nem értettem. Kis idő múlva egy nagy robbanás hallatszott, áttörték a szobánk falát. Lucifer volt, én meg azonnal hozzászaladtam, kicsapta a démoni szárnyait és elrepültünk vele egy másik ház udvarára, ahol nem találnak meg minket. Onnan kimásztunk, közben beszélgettünk stb, majd valahogy ő eltűnt, és amíg óvatosan bujkáltam, találkoztam egy lánnyal, aki amúgy nagyon ismerős volt (a valóságban). Vele folytattam tovább az utamat. Bementünk egy nagy garázsba, ami egy gyárnak az ajtaja volt, viszont ez nem volt egyértelmű. Amikor beléptem, akkor esett le, hogy ez az a gyár, ami az első munkahelyem volt, és itt láttam az exemet is, de ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget. Nagy nehezen kitaláltunk onnan, majd tovább indultunk, beszélgettünk, de sajnos itt már véget ért az álom, de fogalmam sincs, hogy ez az egész mire utalhat, mit jelenthet.


Ja és megjegyzem, nem követtem el soha bűncselekményt, nem szövetkezem az Ördöggel, se semmi ilyesmi. (20/F)



2020. ápr. 11. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Semmit nem jelent.
2020. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Korlátozottá váltak a lehetőségeid(börtönbe kerültem), de nem mindenkié(másik tag..csak engem). Próbáltál(kellett várnom) keresni valami kiutat a helyzetből(papírokat elintézték stb...). Új élet várt rád(bemutatták a szobámat). Tanácsot kellet lépned(3) egy szakembertől(idősebb férfi). Azt mondták pihenjél, kapcsolódjál ki(délután), ne foglalkozz semmivel(aludnunk kellett). Kénytelen voltál félreállni(őr kényszerített alvásra), ez nem tetszett neked(visszapofáztam neki), mert idegen számodra ez a helyzet(soha..szabad, mit nem). Addig hergelted magad(de csak tovább..) míg beidegesedtél(robbanás hallatszott) elkezdtél lázadni(áttörték a szobánk falát), ami nem jellemző rád(Lucifer volt). Mindentől függetlenül(..elrepültünk) kerestél valakit, aki megért(másik ház udvarára) és máshogy gondolkodik(nem találnak meg minket). Elvoltatok egy darabig(onnan..beszélgettünk..eltűnt), aztán finoman(óvatosan) összehúztad magad(bujkáltam) és felfigyeltél egy lányra(találkoztam..tovább az utamat) valami fontos(nagy) új üzlet reményében(garázsba), ami a régi időket idézi(az első..exem..). Nehezen tovább léptetek a témán(kitaláltunk onnan), de együtt maradtatok(tovább indultunk, beszélgettünk).
2020. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Wow :D Tudod, mosolyogva olvastam, ahogy leírtad, mert bár nekem ezek eddig fel sem tűntek, de így elolvasva full jellemző minden. Nagyon hálás vagyok, hogy megfejtetted ezt nekem. Sokat segítettél! :) Köszönöm!
2020. ápr. 13. 00:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm az észrevételt!

Egy ilyen kényszerhelyzetben. Nem tehetünk mást, mint mérlegeljük hogy megvárjuk-e a végét, vagy váloztatunk a pozíciónkon, állásunkon. Röviden erről szól az álom.

2020. ápr. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!