Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már egy ideje hetente többször...

Már egy ideje hetente többször azt álmodom, hogy megcsal a párom. Amikor felébredek nagyon valóságosnak tűnik és felzaklat, ilyenkor az egész napomra rányomja bélyegét. Valami tipp, hogy miért van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk, nincs okom féltékenykedni és meg is bízok benne, szóval nem hiszem, hogy az lenne az oka, hogy tudat alatt féltékeny vagyok.

2020. ápr. 17. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tudat alattiban az a lényeg, hogy tudat alatt történnek a dolgok. Magyarul, hiába írod, hogy megbízol benne és minden ok, akkor is van benned félsz, tudat alatt. Önbizalom, vagy bizalom hiányát jelzi. Ezt kell legyőznöd és eltűnnek az álmok. Ebben segítenek pl a mély beszélgetések, közös programok, bármi, aki közelebb visz titeket egymáshoz.
2020. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
A rendszeres szex is segíthet ezen.Minél több annál jobb.
2020. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak kell fejben rendbe tenni.
2020. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Álmodban felszínre kerül tudataltti kételkedésed párodban.

Bizalmatlan vagy vel és magaddal szemben is.

2020. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen visszatérő álmom a kapcsolatunk elején, a legboldogabb időszakban. Egy hang álmomban határozottan azt mondta, hogy egy másik lány miatt nem fog sikerülni. Iszonyúan szerettem volna látni álmomban azt a lányt, de sose láttam. 10 évig voltunk együtt. Nagyon sok hullámvölgyünk volt és hosszabb szexmentes időszak is. Ő nem csalt meg soha. Én viszont őt igen.
2020. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, én is sokáig álmodtam ilyeneket, hónapokig. Akkoriban nem bíztam benne, pedig tudtam hogy nem tesz semmi rosszat, viszont sokat járt bulizni, utazgatott, emiatt rosszul éreztem magam, és zaklatott voltam, még ha tudtam is hogy nem csal meg, és nincs miért ilyet tennie, akkor is valahogy ezt a frusztráltságot a tudattalanomból így ültették át az álmaim. Amióta megszűntek ezek a körülmények, és több időt töltünk együtt, megszűntek a rémálmok is. Féltékeny lehetsz úgy is, ha nem feltétlenül attól tartasz, hogy megcsal valakivel. Nekem az is frusztráltságot okozott, hogy keveset vagyunk együtt, több időt tölt másokkal ,így kimaradtam az életéből, gyengült az intimitás. Nem kell rögtön ráhúzni az önbizalomhiányt.
2020. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!