Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmodom,...

Mit jelent az, ha azt álmodom, hogy elkezdek összecsomagolni, de mindig valami új eszembe jut, vagy nem találom az adott dolgot és nem nagyin jutok a csomagolás végére? Már többször álmodtam ezt és mikor álmodom, akkor nagyon irritáló érzés az egész.

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ha most kifejted egy szóba ezt az egészet megmondom.
2011. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sokáig pakolok és mindig valami még eszembe jut...
2011. márc. 20. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
és mit pakolsz ki ?
2011. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti hogy a leendő lakásodat valamilyen okból kénytelen leszel elhagyni.. légy résen,mert mindíg lesz valami fontos dolog amit nem viszel magaddal!


Ezo-Mókus

2011. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OFF:na megjelent az értelem (Y)
2011. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is rengetegszer álmodom ezt Meg olyat, hogy csak a szennyes bugyik vannak nálam, meg vissza kell rohannom a cuccaimért....általában nagyobb utazások előtt-után-közben....szerintem ez ilyen tudatalatti félelem attól, hogy nem viszel magaddal mindent.
2011. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező. Mostanában szerintem nagyon nyomaszthat valami. Biztosan szétszórt vagy esetleg túl sok a dolgod. Ha sohasem érsz a teendőd végere álmodban. Kicst lassíts le szedd össze a gondolataidat. A nyomasztó álmok el fognak fognak tűnni ha rendezed a soraidat. Egyszerre csak egy dologra koncetrálj.
2011. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!