Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy kb minden...

Miért van az hogy kb minden este ha hason fekszem, mikor már fél álomban vagyok, arra riadok fel, hogy végig borzong a hátam?

Figyelt kérdés
mintha egy helyen valami hozzá ért volna, és végig borzongok, erre kelek fel nagyon rossz érzés, sokszor hátamon fekszek pedig utálok úgy, csak mert félek tudom hogy megint az lesz! És eggy este akár többször is! Mitől van ez pls?

2020. ápr. 19. 01:26
 1/7 anonim válasza:
48%
Légkondicionáló?
2020. ápr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott biztos hogy vannak akkor szellemek.
2020. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van légkondi,de nincs még ahoz olyan jó idő,hogy használjuk!


Akkor ha szellem lenne,rossz érzést is kellene bennem keltenie nem? Mármint éreznem kellene hogy valami ott van?!

2020. ápr. 19. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt irod hogy " erre kelek fel nagyon rossz érzés".

Akkor csak érzel rosszat.

2020. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem félelem fog el,csak maga a tény hogy fel riadok! Az a rossz érzés..de mostmár nem tudom,mit kellene tennem.Gondoltam arra is hogy lehet a kimerültség okozza? Mert általában hajnali 3,4 vagy fél5 körül fekszem le,és addigra már annyira kimerült lennék? Vagx nem tudom...
2020. ápr. 19. 13:07
 6/7 Toboz111 ***** válasza:

A számodra láthatatlan szellemi lény(ek)től.

A váltott vizes zuhanyt kellene csinálnod: 2-4 percig forró, majd 1 percig teljesen hideg vízzel lezuhanyzozni. A fejet is. Ha nincs változás "szakembert" kellene keresni a problémával, aki megérteti veled mi miért történik és ha szükséges spirituális segítséget is tud nyújtani.

2020. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a hideg vs forro vized dolog ez mire jó? Még ezt nem ia hallottam!
2020. ápr. 19. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!