Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap este az egész család...

Csonka Jázmin kérdése:

Tegnap este az egész család nagyon furcsákat álmodott, köztük én is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
az álmomban egy tengerparton egy hatalmas lénnyel találkoztam, több tíz emelet magas lehetett és öblös mély hangja volt. nagyon valóságosnak tűnt.

2020. jan. 5. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Sokat ettetek.
2020. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ó! Én álmodtam egyszer azt, hogy egy hajón utazom egy őserdei folyón még a 20-as évek derekán - ami a díszletet és a jelmezeinket illet :D. Sokmindent történt de a legkarakteresebb esemény az volt, mikor a vízből egy hatalmas viziszörny kiemelkedett és rommá zúzta a hajót aminek fedélzetén lemerevedve néztem mi lesz ebből. Amint a szörny lecsapott, felébredtem - tehát meghaltam az álmomban.

Furcsa módon jó álomnak éltem meg az álom béli halálommal együtt. ;)

2020. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
22%
Gonosz szellem vagy démon. Azonnal papot kell hívni a házhoz.
2020. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Álmodban láttad a Loch-Ness-i szörnyet. Nagy dolog...
2020. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hó. Nálunk például senki nem tudott könnyen elaludni.
2020. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cro-minyon válasza:
Nem látható lények is rátok támadhattak. De sok kaja is lehetett. Vagy kombinációi.
2020. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl nagy volt a meleg, elfelejtettétek a fűtést visszatekerni este.
2020. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!