Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jézussal álmodtam, mit jelenth...

Harmat001 kérdése:

Jézussal álmodtam, mit jelenthez ez?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy édesapám azt mondta nekem, hogy holnap elfog jönni Jézus és én elkezdtem sírni és azt mondtam neki, hogy én még nem vagyok készen az érkezésére. Ideadott valami könyvet hogy olvassam és tanuljak belőle. Másnap nagy vihar volt sötét felhők az égen, elmentem egy, barátnőmmel a boltig és mikor a bolt elé értünk a felhőzuhatag kettévált de gyorsan. Mondtam a barátnőmnek fussunk mert ez nem normális és akkor megláttam Jézust aláereszkedni az égből két angyal mellett. Elkezdtem gondolkodni, hogy maradjak vagy fussak el onnan, de végül maradtam, énekeltem és egy kicsi szivárvány jött létre a tenyerembe ami a megváltás jele. Utána kezetfogtam vele és mondtam békesség. És itt maradtunk a Földön, másnap elmentem egy régi ismerősnél és mondták, hogy ő is megváltódtak amit csodáltam.
2020. ápr. 22. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Apádnak a világvégén jár az esze(azt mondta..el fog jönni Jézus). Téged ez zavar(elkezdtem sírni), ostobaságnak tartod(még nem vagyok készen..), de apád ezt bölcsességnek tartja(ideadott valami könyvet) és szeretné, hogy te is így vélekedj(olvassam és tanuljak belőle). El kezdtél foglalkozni a világvégével(másnap). Borzasztó rossz érzést, bizonytalanságot(nagy vihar) ok nélküli(sötét) félelmet, szorongást(felhők) váltott ki belőled lelkileg(az égen). Mondtad a barátnődnek, hogy szükséged van valamire(elmentem..boltig), mert félsz(felhőzuhatag kettévált) és ő is féljen(mondtam..fussunk), mert rossz előérzeted van(ez nem normális) a világvégével kapcsolatban(megláttam Jézust aláereszkedni az égből), mely magányt(két) elveszettséget(angyalt) jelent számodra(mellett). Nem tudtad mitévő légy(elkezdtem gondolkodni) foglalkozzál vele(maradjak) vagy butaság az egész(fussak el onnan). De folytattad az eszmefuttatást(maradtam), lenyugtattad magad(énekeltem) és a jó(kicsi szivárvány) cselekedeteidre(tenyerembe) koncentráltál(jött létre), ami az üdvösséghez kell(megváltás jele). És megbarátkoztál a világvége gondolattal(kezet fogtam vele és mondtam békesség) maradva a valóságnál(itt maradtunk a földön). Tehát a valóság(másnap), hogy egy régi ismerősöd is túl tette magát a világvége mizérián(ő is megváltódott), amit helyeseltél(csodáltam).
2020. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha láttad Jézust, az sikert, hasznot és boldogságot jelenthet.

Angyal: segítséged érkezik.

2020. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

"Ideadott valami könyvet hogy olvassam és tanuljak belőle." ".. énekeltem és egy kicsi szivárvány jött létre a tenyerembe ami a megváltás jele"


Valószínűleg annyit jelent, hogy picit ideje volna komolyabban venni a hitedet...


A Bibliát például online is tudod itt olvasni:

[link]

Illetve egy papot is megkereshetsz majd, biztosan szívesen segít és örül majd neked.


Szép napot!

2020. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!