Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez az, h azt...

Mit jelenthez az, h azt álmodtam, hogy miután elaludt a párom, egy másik sráccal "jöttünk össze" egy estére?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Semmit. Ne parázz, ha szereted a párod. Szerintem bárkivel előfordulhat. Jelentheti pl azt h annyira jó vt vele, h "továbbgondoltad" álmodban ;)
2011. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfojtott szexuális vágyaid jöttek elő, mindenki szokott fantáziálgatni, férfi nő egyaránt, bég a legboldogabb kapcsolatban is előfordulhat. Amíg ez csak megmarad, egy álomnak és a valóságban nem érzed szükségességét nincs mi miatt aggódni! Én múltkor álmomban lefeküdtem egy haverom csajával, eszembe se jutnia valóságba ilyet tenni, de tény hogy bejön a csaj de csak szexuálisan. Ez köszönt vissza az álomba! Az számít mit gondolsz! ;) Meg gondolom élvezted rendesen az álmot és lehet kicsit bűntudatod van emiatt-- nem kell :) Inkább így éld ki kicsit magad, minthogy a valóságban csald meg
2011. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy baj van az erkölcsöddel...
2011. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kalandra vágysz. ami nem probléma, csak a pároddal éld át azt a kalandot :)
2011. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
K*rva vagy.
2011. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!