Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy volt...

Azt álmodtam, hogy volt valami bál a suliban, és táncoltunk. Az egyik haverom elkezdett táncolni, az egyik osztálytársnőmmel, akinek igazából van pasija és ezzel a sráccal mégcsal jóba sincsenek. Aztán valahogy összejöttek. Mit jelenthez ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Tul meleg a szoba ahol alszol, vagy egy kezdodo influenza alanya vagy. Altalaban a tanc a tudatossagtol messze repit, vagyis az erzelmeid erosebbek, mint ahogy az logikus lenne.
2013. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel az orvosok azzal indokolják az alvás és az álmodás szükségességét, hogy napi fáradalmainkat ezzel pihenjük ki, ill. tapasztalatainkat ilyenkor dolgozzuk fel, én az ilyen értelmetlennek tűnő álmokkal kapcsolatban alapvetően azt tartom egyedül értelmes elképzelésnek, h észrevettél vmit ébren, aminek jelentőségére, következményeire nem jöttél vmilyen okból rá.

A te esetedben pl. lehetséges, h láttad ezt a haverodat és az osztálytársnődet mondjuk szemezni, de csak a pillanat tört részére, és nem volt időd ezzel foglalkozni, mert vki megzavart egy kérdéssel a szemlélődésben és a gondolkodásban.

2013. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!