Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért. Mi lehet ez a pince?

Kódolt nő kérdése:

Miért. Mi lehet ez a pince?

Figyelt kérdés
Az álmom ma is egy pince volt amit kivettünk albérletnek és ugyanaz a pince ami mehjelent álmomban 14évesen majd 17évesen meg még párszor... Ugyanúgy ha felmentél a lépcsőn áttudtad magad hajtani egy házba ahol mindig azt gondolom hogy meghaltak.. Ott meg már jártam tényleg mert rokonok háza de a pince... Az mit jelenthet? Soha nem láttam csak álmomban. Kicsit koszos. Van benne tv és egy nagy ágy. Néha szekrény. A lépcső meg mindig vas. 2ajtaja van a felti meg a lenti a lentin a szabadba jutsz ki a fentin a rokoni lakáshoz ahol mindig para dolgok lesznek vagy vár egy szörny vagy megerőszakolnak vagy hullák v valami.

2020. ápr. 24. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet előző életbeli téma vagy valamilyen félelmedet így dolgozol fel álmodban.
2020. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mestersarkany01 válasza:
Ez ijesztő, hisz ez a pince az én álmomban is volt már..
2020. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy soha nem látott szoba teljesen részletesen.. Megakarom ezt fejteni.. Olyan érdekes. Meg para is. Kicsit nekem is misztikus.
2020. ápr. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!