Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak mi a jelentése?

Ennek az álomnak mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Előre is leszögezném, hogy a kérdést nem poénból írtam ki, és laikusok, szkeptikusok, hozzá nem értők ne válaszoljonak. Tehát: Azt álmodtam, hogy a fél famíliával lementünk egy nagyon régi pincébe, ahol a fal, a padló, a plafon, minden fából volt, és tele volt pókhálóval. Az ajtót, amivel ebbe a körfolyosó alakú pincébe lejöttünk, falból kinyúló kardok zárták el. Majd megjelent egy "mágus", akit tetőtől-talpig furcsa barokk páncél díszített, némi ékkövekkel. Arra is emlékszem, hogy a feje búbja színes madártollakkal volt díszítve, a szeme kicsi, piros, világító ékkövek voltak. Elől a combjából pedig kilőtt valami furcsa tüzijátékszerűt, ami ott helyben szétrobbant, és a mágust füst lepte el. Azután a haveromék házában voltam. Röhögés közepette valamit mondott nekem a haverom, majd egy régi tornyokkal teli mezőn voltam, ahol furcsa lények voltak, és volt középen egy nagy téglákból épült hatalmas, mély, kiszáradt medence, aminek a falán egy lila göncös lény szaladgált, lába körül enyhe fehér fénysugárral. Újra a pincében. A mágus megjelent. Valamiért megharagudott, ezért befutottunk egy fehérre festett szobába, ami inkább egy parasztház belsejére emlékeztetett, mindenféle dekoráció nélkül. Egyedül egy, a másik osztályba járó Krisztián (cigánygyerek) egyméteres fából faragott szobra ácsorgott, zöldre festett pólóval. Ennyi. Többre nem emlékszem.

2012. ápr. 12. 20:18
 1/7 anonim válasza:
milyen filmeket néztél mostanában?
2012. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem néztem filmeket, ilyesmi játékokkal sem játszok igazán.
2012. ápr. 13. 06:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Már születésem óta álmodok ilyen hülyeségeket.
2012. ápr. 13. 07:02
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Akkor úgy tűnik hasonéítunk. sosincs értelmes álmom mindig csak hülyeségek...

De szerintem nincs nagy jelentősége.

2012. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
*hasonlítunk
2012. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy majdnem minden embernek zavaros álmai vannak, kivétel akkor, ha az álom viszonylag rövid terjedelmű. Bizonyos esetekben akkor is van az álomnak némi "szürreál" benyomása.
2012. ápr. 13. 20:33
 7/7 A kérdező kommentje:
De én igazából az álom jelentésére, vagyis azon belül az álmom szimbólumainak jelentésére vagyok kíváncsi.
2012. ápr. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!