Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van jelentosege a forditott...

Van jelentosege a forditott keresztnek pirossal festve, es twins felirattal? A pincenkben van.

Figyelt kérdés

Par napja koltoztunk egy uj hazba. Mikor a pincebe mentunk le keresgelni par dolgot akkor vettuk eszre, hogy az egyik pincehelysegbe pirossal felvan festve egy kb masfel meteres forditott kereszt. Es alatta a twins felirat van irva. Azert eleg para. En felek az ilyenektol. Nem tudom milyen elmebeteg lakok lakhattak itt, vagy kik voltak es miert csinaltak...

Majd atfestem valami viragnak.. De meg nincs festek amivel el lehet tuntetni. Most felni fogok ejszaka tuti. Xd



2018. aug. 1. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy darab festékes padlótól?
2018. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megjegyzem. A fordított kereszt a keresztényeknél fordult elő. Akkor lennél a kakiban ha fordított pentagramm lenne.
2018. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Twins-ikrek

fordított kereszt is lehet sátánizmus vagy spirituális sátánizmus.

utobbinál a fordított kereszt a csakrák beállítását jelenti.

ikrek konkrétan ikerpárok lakhattak ott- ami azért valószínütlen, mert akkor közösen találtak volna ki egy jelet vagy mind a kettöjüknek lett volna külön jelük. van ikertestvérem onnan tudom ezt.

tehát aki felfestette lehet h azt képzelte h így majd sikerülhet neki hasonmást csinálnia.

vagy ha még nagy tükör is van a közelben akkor olvashatott olyasmit h másvilági alterego vagy tükörvilági hasonmás.


én olvastam ilyesmiröl.

könyvtárban is és neten is. egy példa:

a tükörvillági éned v hasonmásod gonosz és ha átjön akkor megöl- valami férfi lámpagyárban dolgozó asszem.

a tükörvilágban lévö alterego átjöhet, mint szellemi hasonmás és ilyenkor olyan mintha az ember pontos mása jönne elö csak halványabban.néha olyan, mint akire hasonlít és ugy mozog mint az árnyék vagyis ugyanazt teszi, mint akit utánooz, de néha teljesen máshogy mozog, söt sokkal messzebbre is megjelenhet, mint akihez hasonlít. példa volt egy paranormális könyvben lévö tanárnönél. a tanulok kettöt láttak a tanárnéniböl aki igen fiatal volt. de mellette ott volt a halványabb szellem hasonmása. vagy ikertesvére volt és ugyanugy nézett ki vagy ugye csak valami tükörvilági hasonmása volt. olykor nem ugy m,ozgott ahogy a tanárnö tette, olykor nem is ojan ruhában volt és olykor messzebb volt a tanárnötöl. például amikor a tanárnö tanított bent, akkor a halvány hasonmás kint szedte a virágokat.


meg ezekhez hasonlo történetek vannak.

2018. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!