Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha egy rég visszate...

Mit jelent ha egy rég visszaterő rémálmom valamelyest megvaltozik?

Figyelt kérdés

Tizenéves korom ota van egy remalmom ami gyakran fel feltűnik.

Egy szobában allok 3 ablakkal(eg a szoba a szülői házamban van,tehat valos helység) és felelem fog el. Valami elől el kell bujnom. Lebukok az ablakok aá, es benéznek az ablakon. Nem szabad hogy meglassanak de nem birom ki csak feltekintek hogy miaz vagy kiaz. Nem vesznek észre ,csak az utolsó pillanatban talalkozik a tekintetunk de ekkor tovabbmennek es en visszabujok az ablak alá ,egyszerre félek es vagyok harcra kesz,majd felriadok.

Gyerekkoromban az ablakon benéző leny alltalaban dínó volt, de legutobb par alkalommal katonák. Minden mindig ugxanaz, a fenyek a színek a berendezes a függöny. Reg nem almodtam ezt, utolsó alkalommal a katonát azthiszem felismertem. Egy ferfi akit kb ket eve ismerek.

Tudom bugyuta alom, de nagyon rémisztő hogx lassan 20 eve mindig minden ugyanojan benne. Tenyleg. A tapeta a falon a bztorok minden minden pedig azota a valosagban valtozott sokminden.

Megis en mindig ugyanattol félek. De megis mi a felelem? Nyilvan nem a dínoktol vagy akatonaktol konkretan. Mi lehet az alap felelem?



2020. ápr. 24. 13:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy szobaban allok 3 ablakkal szemben*
2020. ápr. 24. 13:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ablakok mindig be vannak csukva ,vekony attetsző függöny van előttük ,bent nincs felkapcsolva a lampa csak a kintről beszürődő feny vilagitja meg. Kint se sok feny van,vagy kora reggel van napfelkelte elott vagy borongós idő esetleg viharos tel mert hideg van.
2020. ápr. 24. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van gyerekkori rémálma, mert vannak félelmeink. Ez még egészséges mértékben nem gond. A félelmetes lény az álomban lehet egy elnyomott érzelmed megszemélyesítése, mindegy hogy néz ki, lehet hogy az agyad egy létező személy arcát "használja" de nem az a lényeg. A szüleid hálózobája mit jelképezhet neked fizikai szinten? Az alvást? A biztonságot? Lehet, hogy megszégyenítettek gyerekként, pl leszidtak az utcán, és ezáltal mások elé került a személyes életed, amit szégyelltél?

Amihez semmi köze egy járókelőnek...

2020. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

🤔

Igencsak sokszor szégyenítettek meg kicsikent. Emellett mindig az volt a kifogas hogy mitszólnak masok majd hogy milyen gyerek vagyok hogy viselkedem v öltözöm...

Mivel vannak mar gyerekeim tudom hogy a kiskori viselkedesem csak figyelemfelkeltes volt, anyám nagy fegyvere a szeretetmegvonás volt ha nem fogadtunk szót. Egyszeruen levegőnek nezett minket.

Az a szoba nem a szülői háló, hanem a nappalink amit sose hasznaltunk nappalinak. Nem biztonság erzetem van ott az tuti.

2020. máj. 25. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!