Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit jelent, hogy megvaltozik...

Mit jelent, hogy megvaltozik a karmám!?

Figyelt kérdés
Hittem ezekben a dolgokban,de soha nem jutott eszembe,hogy kiprobaljam.Nem is tartom fer dolognak,hogy ha működik,akkor valaki ráerőltetni a mi akaratunk!DE!Van egy srác,akivel már lassan 8 hónapja flörtölgetünk,de előre nem léptünk,pedig az erős szimpátia kölcsönös!Aztán itt olvastam a szerelmi kötésről.Megcsinaltam,annak ellenére,h azt is olvastam itt vigyazat a karma megvaltozik!(jaa,es szerintem működik 😉)

2017. nov. 20. 05:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom ezen mi nem érthető.


Azt jelenti, hogy minden amit teszel, annak következménye van.

Karmikus értelemben, mintha bedobnál egy kavicsot a vízbe, és az hullámokat verne.

Csak ebben az esetben a hullámok visszahathatnak rád.

Az életedre, a sorsodra.

Mindezt elsődlegesen nem negatív értelemben írom, mert ennyire nem vagyok képben ezzel, de te beleavatkoztál a “természetes” folyásába a dolgoknak.

Ennek pedig amellett, hogy megkaptad amit szeretnél, lesznek egyébb következményei is, akár terhei. hátulütői stb.


Persze attól is függ, az ember hisz-e úgy ebben az egészben.

Én például a karmában többé kevésbé, a te általad csinált szerelmi kötésbe nem igazán, de nem zárok ki semmit.

2017. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

A karmád alapvetően nem változik meg.


Azt kell átélned ami ott van benned. Magad elől nem futhatsz el, legfeljebb a fizikai megvalósulását befolyásolhatod.

De előbb utóbb valamilyen formában így is úgy is át kell élned.


Ha a fizikai megvalósulást érted karma alatt akkor igen azt változtathatod vagy változhat, de az csak a karma kivetülése és nem a karma.

2017. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Persze hogy megvaltozik a karmad, mert a sorsodat a magad kenyere-kedvere akarod iranyitani.

Peldaul, ha valaki nem jon ossze veled, akarmennyire is szeretned, valoszinu azert mert nincs kozos sorsod, magyaran karmad az illetovel. Es konnyen lehet, hogy pont azert nem jottok ossze, mert neked ket honap mulva eleted szerelmevel kell osszejonnod, es o is lesz majd a ferjed es a gyerekeid apja. De ha te elotte szerelmi kotest csinalsz Joskapistaval, es vele jarsz, akkor elszalasztod eleted szerelmet.

Valahogy igy ertheto?

2017. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mi van,ha az volt megírva,hogy csinaljak egy ilyen szerelmi kötést,hogy törjön meg a jég!?
2017. nov. 20. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Ettől még nem változott a karmád.


Befújhatod tejszínhabbal a trágyadombot de attól még a trágyadomb ott lesz!


De ez nem tűnik annak. Ha kölcsönös a vonzódás és csak egy kis lökés kellett neki hát hajrá. Majd kiderül mit hoz ki belőled...

2017. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Amikor olyan dolgokban dontest hozol, hogy bele avatkozol mas szabad akarataba, akar hipnozissal, akar szerelmi kotessel, az bizony megvaltoztatja a karmat.

Es nem volt sehol sem megirva az hogy valaki hirtelen bele kontarkodik a sors utjaba. A szerelemi kotes azert nem jo, mert szerelem nem lesz belole, csak maximum amolyan se vele se nelkule kapcsolat, mert inkabb az lesz tole, hogy az illeto csak nem tud valahogyan elengedni, de harmonikus kapcsolatra sem kepes veled, hiszen a kapcsolat nem a szabad akaratabol szuletett meg.

Ennel tobbet a korulmenyek ismerete nelkul nem lehet mondani.

2017. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A karama, a sors, a szerelmi kötés mind csak arra van, hogy kiszolgálja a gyengeségedet, a lustaságodat és hogy el tudd hárítani a felelősségedet a saját életed felett. Egyik sem valód dolog, mindegyik csak arra való, hogy kiskapu vagy abszolút mérce illúzióját adja.


Ha már most nem az emberrel és nem a kapcsolattal foglalkozol, hanem csalni próbálsz, akkor nem hiszem, hogy lenne értelme kapcsolatba belekezdeni. Ha erre alapozol, nagyokat fogsz csalódni, de még inkább benned fognak nagyokat csalódni.

2017. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én tudom az erzelmeimet,es sejtem az övét.Cdak batortalanok vagyunk,es szerintem mindketten attól félünk a másik vissza utasitja.Ezert nem lepünk nagyobbat.En vagyok a nő es 8 évvel fiatalabb a srác!Talán nem is látunk eselyt arra,hogy ez valóban valós vonzódás!Ha azt mondod ettől rossz ember vagyok,akkor rossz vagyok!Es ugyan hiszek benne,hisz nem csinaltam volna ilyent ha nem hinnék(en magam csinaltam a kötést 😁) de lehet nincs is jelentősége.Egyszerűen én leszek bátrabb,és a jeleket amik felém áramlanak, befogadom őket!És máris tortent valami ami kimizdított ebből az allapitból.Tehát tettem érte ,nem voltam lusta.Azert köszi a kritikát,a negativ kritika is lehet jó,ha az epítő jellegű! 😉
2017. nov. 21. 10:02
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem írod, mennyi idős vagy.

A 8 év korkülönbség mértéke függ korodtól.

Ha te 30 körüli, akkor a srácnak éppencsak kinőtt a legénytolla.

Ha 60 körüli vagy, a 8 év már egyáltalán nem számít.

.

A Karma tetteid okozata.

Bármit cselekszel is, (nem 'csinálsz', hanem 'cselekszel'! Az is celekedet, ha nem csinálsz semmit, pl segélynyujtás elmulasztása.)

Más szabad akarata ellenére kényszeríteni bármire is, az több, mint bűn, az HIBA!

Tetted visszüt majd akkor, ha szabadulni akarsz a sráctól, ám pincsivé tetted, nem fog sikerülni.

2017. nov. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#4



Ha úgy érzed hogy megtört a jég akkor egy új folyamat vette kezdetét új megtapasztalásokkal de nem a karmád változott

2017. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!