Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudok álmomban...

Miért nem tudok álmomban sohasem futni?

Figyelt kérdés
Mindig amikor álmomban futni kéne egyszerűen képtelen vagyok rá. Hátra felé gyorsabban szoktam futni álmomban. Nem feltétlen rémálomban nem tudok futni, amúgy sem. Ötletek?
2020. ápr. 26. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én se futok. Lebegek a talaj felett. Vagy repülök
2020. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ha futni akarok nem megy. Olyan mintha fizikailag képtelen lennék rá.
2020. ápr. 26. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért van ez, de a legtöbb álmomban, ahol futnom kellett, én sem tudtam, akárhogy erőlködtem. Egyetlen egy álmomban tudtam eddig futni, na abban viszont k..va gyorsan futottam :)
2020. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem nem a futással szokott gondom lenni :D inkább amikor olyat álmodok, hogy éppen focizok, és képtelen vagyok eltalálni a labdát.. :D
2020. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kisebb koromban nagyon féltem a bohócoktól. Azt álmodtam hogy menekülök egy seregnyi bohóc elől. Én csak úgy tudtam futni, hogy láttam, ahogy gyorsan futok, viszont mégsem haladok. Inkább hátrafelé. Elég fura, de ez van xD
2020. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!