Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy még sohasem...

Miért van az, hogy még sohasem hallottam hangokat álmomban, nem éreztem illatokat, egyedül csak a tapintást?

Figyelt kérdés

A kérdésemet még annyival egészíteném ki, hogy általában csak rémálmaim vannak, ritkán álmodok "jót". Mindezek ellenére, nem félek, sőt, passzívan állok hozzá. Nem szoktam felriadni, mert rosszat álmodok. Úgymond, mintha nem is álmodnék, közben lehet, hogy egy egész mészárlást nézek végig álmomban.


Ami még szerintem fontos, álmomban mindig tudatában vagyok annak, hogy csak álmodok. Lehet, hogy emiatt van az, hogy "fittyet hányok" a rémálmokra?


2010. jún. 6. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
és színeket látsz?
2010. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Színeket látni látok, de sohasem tudnám megmondani, minek milyen színe volt.
2010. jún. 7. 08:07
 3/4 anonim válasza:

ha tudatában vagy álmodban hogy álmodsz,akkor elég mély lehet az önismereted.nem könnyű idáig eljutni,hogy valaki pl zsínórban tudatában legyen annak hogy most épp álmodok.

az hogy passzívan álsz a dolgokhoz,szituáciokhóz,az az első lépcsőfok.ha már rájössz majd álmodban arra,hogy ott is szerezhetsz tapasztalatokat,érzések által.pl. attól félsz hogy rád borul a szekrény és dől a ház,de tudni fogod álmodban,és eszedbe is fog jutni,ha erre gondolsz,meg is történik bizony..felfedezed majd,hogy álmodban is tudod irányítani a gondolataiddal az eseményeket,és így beletudod vinni magad olyan hasonló helyzetekbe,amitől mondjuk a valóságban félsz,mert az csak álom.megtanulod majd idővel a saját álmaidat értelmezni.tudni fogod mi mire vonatkozik.

nálam pl. mikor benne voltam egy nehéz élethelyzetben,

mindig az álmodtam,hogy leakarok ugrani a házunk tetejéről,de tudtam még nem vagyok kész rá,és féltem,hogy nem tudok még repülni.nem bíztam magamban.ugyanígy az életben is.újra és újra megkaptam a lehetőséget,hogy leugorhassak.egyszer le is ugrottam.a földre estem.és éreztem hogy mindenem fáj.és direkt felébredtem.

majd idővel,megint ott voltam a házunk tetején,és éreztem hogy bízok magamban.és tudtam hogy ha elhiszem hogy tudok repülni,akkor sikerülni is fog.és repültem..nem estem le.

akkor már jobban is bíztam magamban,a való életben is.

figyelj álmodban még nagyon az érzésekre.mire hogyan reagálsz.esetleg irkáld fel őket.jó kis önismeret.

2010. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 06-09 18:43


Én minden álomnál tisztában vagyok azzal, hogy most álmodok, és igy kedvem szerint azt álmodok amit szeretnék.

Akkor ez mit jelent?

2010. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!