Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Csak...

Mit jelent az álmom? Csak normális válaszokat, LÉGYSZIVES

Figyelt kérdés

Az alom elejebol annyi maradt meg, hogy valami fali kepeket csodaltunk a baratommal. (De a valosagban szingli vagyok..)

Azutan valami tortent, amire nem emlekszem.. es apa nagyon ki volt akadva, es odajott hozzam, es egy szoget elkezdett nyomni a fejembe. Ereztem, hogy faj, de nem tudta belenyomni, csak kivulrol ereztem a fajdalmat. Azt mondta, hogy addig csinalja, amig ahyverzesem nem lesz. Nagyon merges volt valamiert. ( Az utobbi idoben eloben is elegge eroszakosan viselkedik.)

Es igazabol uvoltve ebredtem fel, es miutan felkeltem is ereztem a fejemnel a szognek a helyet... nagyon durva volt. A bal oldalt a fulem mogott feljebb kicsivel.. nagyon remiszto volt az egesz.

Mit jelenthet?

18L



2020. ápr. 29. 12:05
 1/7 anonim válasza:
Ha az apád mérges rád, akkor ez lehet a kulcsszó. Lehet hogy lelkiismeret furdalásod van valami miatt, aminek köze lehet az apádhoz. Azok a fali képek is elég lényegesek lehetnek ha engem kérdezel.
2020. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolod? Talan festmenyek lehettek, vagy oszinten szolva fogalmam sincs mik, de biztos nem fenykepek.
2020. ápr. 29. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok embernél az van hogy ha valami intenzív dolog történik az életében vagy valamire nagyon sokat gondol (mint pl. nálad az hogy apud erőszakos) akkor ezzel kapcsolatosan álmodik. Valószínűleg emiatt álmodtad ezt. Az hogy ez milyen körülmények közt van az álmodban szerintem lényegtelen.

Én is amikor szerelmes voltam sokat gondoltam a lányra és körülötte forgott számomra a világ és rendszeresen álmodtam is vele különböző helyzetekben

2020. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tak ***** válasza:

Apád nagyon nem tud gyereket nevelni,sajnos.Egy jó szülőnek fel kell nőni a gyerekneveléshez,Anyáknak is,köztük is sok a buta.Ezért mondják a vének,hogy gyereknek nem kell gyerek.

Félsz Apádtól,mert nem egyszer megfenyegetett,ezért volt hogy kezdtél valamit álmodni,majd jött a felismerés hogy ezért kapni fogsz,így csak a sokk élmény maradt meg a filmből.

Nem lenne baj ha el tudnád engedni ezeket a félelmeket,a kibeszélés is jó,a csoportos rendszeres bandázáskori kibeszélés is jó,de ha durvább a helyzet,akkor a reinkarnációs hipnózis is sokaknak segített már,de elszántnak kell lenned ehhez.

Sok gátlás görcs,félelem és szenvedés fűződik a buta szülő árnyékához sajnos még így 2020-ban is.

Arra meg külön figyelj,hogy ne olyan társat válassz,mint Apád jelleme,mert tudod sajnos ez a leggyakoribb a fölé-alárendeltség berögződése miatt.(hozott minta)

2020. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy erősen szorongásos álom volt. Két részre bomlik. Az egyikben megjelent egy barát - aki nincs, de vágysz rá, a vágyaid vetültek ki.

A második fele egyértelmű félelem, kismértékű bűntudattal keverve. Bár leginkább félelem, hogy apád agressziója ellened fordul és "megbüntet", bántalmaz.

2020. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 1. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen oldal is az instagramon, asszem csak simán alomfejtes a neve, ott megfejtik az álmodat.
2020. máj. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!