Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álmomban az volt, hogy aludtam. Kb. hajnali 5 körül (már egy kicsit világos volt) írt az apukám. Azt írta hogy: - sziaa mostmár itt is tudok írni.Ha látod ezt az üzenetet, válaszolj.

- csokoloooooooom

Láttam, hogy elkezdte azt írni, hogy "ameddig nem kérsz bocsánatot kislányom"... de kitörölte az üzenetet. Ennyire emlékszem.

Viszont ebben az a furcsa, hogy apukámmal most összevesztem. Szerintem ez a sztory összefügg az álmommal, de nem tudom, hogy mit jelenthet. Valaki?



2020. máj. 10. 12:37
 1/2 anonim válasza:
0%
Nem függ össze semmivel és semmi jelentése nincsen, ez csak egy egyszerű álom. Be kéne fejezni ezt az álom megfejtést, mert hülyeség az egész.
2020. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ráébredtél(felkeltél, mert aludtál), hogy új lehetőség előtt állsz(hajnali) itt az ideje(-körül) megmutatnod ki vagy valójában(5) bár még bizonytalan vagy(már egy kicsit világos volt). Tudod apukád nem hagy magadra(..írt..válaszolj.) mindig próbálkozni fog a kapcsolatfelvétellel(csokoloooooooom). Arra számítasz(láttam), hogy először(elkezdte írni) fenyegetni próbál(ameddig nem kérsz bocsánatot kislányom), de később visszakozik(kitörölte az üzenetet).
2020. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!