Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Hálóval...

Mit jelent ez az álom? Hálóval horgásztam és kifogtam egy hatalmas bálnát, halakat, amiket elhelyeztem egy házban egy hatalmas medencében, mellette fogtam egy hatalmas cápát, az egy másik medencében volt.

Figyelt kérdés

Nem mertem odamenni, hozzajuk ezért hívtam segítséget (apukamekat) és fegyverrel elindultunk a medencék felé, de addigra nagyon nagyra nőtt a cápa, menekülnöm kellett, mert egyre csak nőtt és már a fel házat a cápa tette ki.

Még kint a szárazon is sokat futottam előle, végül felébredtem.


2020. máj. 12. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

"Kifogtam [...] bálnát, halakat, [...] cápát"

Elegem van a kifogásaidból! 😄😂😎🦈

2020. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresed a boldogságot, az életed értelmét(hálóval horgásztam). Az álmod(kifogtam) fontos számodra(hatalmas), de hatalmas feladat(bálnát), kellenek hozzá kapcsolatok(halakat). Elkezdtél keményen(hatalmas) dolgozni ezek megvalósításán(elhelyeztem egy házban..medencében), mellette nagyon rosszul jössz ki másokkal(fogtam egy hatalmas cápát), ami szintén gond(másik medencében volt). Tanácstalan vagy(nem mertem odamenni, hozzájuk), ezért a bánatod apukádékra zúdítottad(hívtam segítséget) és ezt el akarod felejteni a segítségükkel(fegyverrel elindultunk a medencék felé). De nagyon elhatalmasodott(nagyon nagyra nőtt) rajtad a boldogtalanság(a cápa) féltél(menekülnöm kellett), mert teljesen az uralma alá kerültél(..a fél házat a cápa tette ki). Depressziós vagy ezáltal(még kint..előle).
2020. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!🤗
2020. máj. 15. 04:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egész álom vizes közeghez kapcsolódik.

Ezért biztosan valami érzelmi nehézséget jelent.

tudsz egy érzelemről, de nem foglalkozol vele úgy ahogy a tudatallatid elvárja. Ezért problémássá nő és védelemre van szükséged tőle.

2020. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!