Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Völgyben egy...

Mit jelent? Völgyben egy hatalmas sereg ellen, egymagam számtalan. Al kategória: reinkarnávió és karma, parapszihologia (olvasás utánni ajánlat! Bár utánna imertem meg, teljesen tiszán, segít vissza idézni a történetet, álmot: Carl Orff-O Fortuna)

Figyelt kérdés

Álmomban, egy völgy elött álltam, szemben a vöröslö nap sugara megvilágította az elöttem moralyló domb tetejét.

Sötét zászlók, lándzsák tömkelege, néhol lovasok, de főként a siakok, görgetege, míg a szemellát. A vonuló sereg lassan de határozottan közeledett, elérték a völgy alját majd az egy-negyedét, már hallottam léptük moraját, a vértjük moraját.

Nagyjából a felénél lettem figyelme a karomból kéken lassan csepegő vérre, (energiára?), melynek minden eggyes cseplyéből egy-egy alak emelkedet ki, minden eggyes cseppel egyye inkább belepte a völgy felém eső részét.

Az utolsó negyed, már láttam az elöttem álló horda bordó fekete vétrjét, az eltorzult arcokat, és az elborul tekintetük...csipp-csepp!Körül tekintettem s láttam, hogy a a már két sereg azonos erő viszonyokkal áll egymással szembe. de mind közül csak 3 személyt jegyeztem meg, egy nálam fejjel magasabb vikinget, egy kaftánt hordó lovast és egy kékruhás (talán amcsi) tisztet. Rövid párbeszéd után, ez hangzott el "Mi vagyunk te, s te vagy mi, természetes hát, hogy magunkon segítünk!"

E mondat után az ütközet, nem következett be, bár már oda kellet volna étniük, mire újra feléjük szegeztem szemem eltüntek, mintha ott se lettek volna. Csak a felkelő nap ragyogó korongja emelkedett méltóság teljesen az ég felé...ezután keltem csak fel.

Mit jelent?



2018. aug. 27. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy üzenet.Neked.Szereted a háborús filmeket,könyveket?
2018. aug. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszöm a választ. Igen szeretem, csak egyhez se tudom hasonlítani, azokbol amiket valaha láttam...
2018. aug. 28. 23:51
 3/3 medewil válasza:
Mi a fasz?
2018. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!