Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha az álmomban...

Mit jelenthet ha az álmomban a párom részeg (de nagyon) és megcsal egy hosszú szőkés barna lánnyal?

Figyelt kérdés
Erre emlékszem, meg hogy kék póló volt a páromon, én is ott voltam láttam magam, én rángattam haza, valami házibuliba voltunk a csaj meg valami régi barátnője. Igy álmodtam, de tuti hogy nem régi barátnője még sose láttam a lányt, ezt csak a barátnőm mondta az álmomba. Nagyon rossz volt felébredni. Látni ahogy csókolozik más lánnyal, borzasztó még ha álom is:S
2010. júl. 29. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem azt, hogy a párod be fog rúgni és meg fog csalni.
2010. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Nem lehet, hogy ezek a félelmeid? Próbálasz nem foglalkozni velük, de álomban előjönnek. Az, hogy ki a lány, szerintem nincs is jelentősége...
2010. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nem vagyok féltékeny. de többször álmodtam már hogy megcsal
2010. júl. 29. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak, aki csípőből elnyomott aggodalmakra asszociál erről az álomról!
2010. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha emlékeznél a párod cipőjének színére, talán tudnék segíteni. De így? Mit kezdjek én egy kék pólóval?
2010. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hehe... utolso válaszolo, de ha jobban visszagondolok azt hiszem fekete volt a cipője... nos igy mit jelenthet?
2010. júl. 30. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a párod taljrészegen, kék pólóban, egy házibuliban meg fog csalni egy hosszú, szőkés hajú lánnyal.

én már most kidobnám a helyedben a görényfajzatot.

2010. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!