Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmaimban többször kinyílik...

Álmaimban többször kinyílik elöl a mellkasomnál "valami", és egy nagyon vibráló, kellemes energiájú burok - mondhatni, szeretetburok? - vesz körbe. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval, álmaimban már többször előfordult (hanyatt fekve alszom/ébredek fel ilyenkor), hogy valami igen örömteli, igen szeretetteljes álombéli jelenet hatására egyszer csak felpattan valami elöl a mellkasomban, és mintha egy nagyon finom, tüzes, vibráló burokba kerülnék a hatására. Hol kisebb, hol nagyobb burok alakul ki. Annyira kellemes, gyönyörű, ugyanakkor erőteljes. Legutóbb a szívem is erősen kalapált, kb mint amikor nagyon szerelmes valaki (én nem vagyok az). Mindig egy nagyon szeretett személy hatására bukkan fel, akivel jó újra összetalálkozni, hosszú idő után. Arcokat nem látok, neveket nem hallok, de egyetlenegyszer mégis előfordult ilyesmi. és mint utólag kiderült, valós személy + valós adatok voltak. Az álmok intenzitása miatt elég rövid idő alatt felébredek sajnos belőlük, és amint tudatosodom a külvilágomra, el is vész ez a csodás érzés, pedig úgy időznék még benne. Tudatosan sehogyan sem tudom előidézni, bármennyire is szeretném, és nappal sem szoktak ilyen élményeim lenni. Mi lehet ez? Valamit elfojtok és álmomban ez megpróbál kitörni? Vagy - nem tudom, létezik-e ilyen - valaki rám csatlakozik olyankor? Van valami, amire rámutat? Mit jelenthet, nem tudja valaki? Köszönöm :)

Móka-mikik kíméljenek az élcelődéseiktől.



2020. máj. 16. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Hogy szeretsz aludni, én is:) Még sosem hallottam ilyenről egyébként
2020. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Egyik dolog tényleg az lehet, hogy rád csatlakozik, de ami leginkább eszembe jut, talán a csakrák, az energia meződ. De hogy erre hogyan tud hatással lenni az a másik személy, arra lövésem sincs.
2020. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogékony vagy a jó dolgokra(..jelenet hatására). Jellemző rád a nyitottság, befogadás, rajongás(felpattan-mellkasomban) érzelmileg jól beleéled magad. Ilyenkor képtelenség téged megbántani(tüzes, vibráló burokba..), mindenre pozitívan reagálsz. A hangulatodtól függően(kisebb-nagyobb burok). Olyankor eluralkodik rajtad a szeretet és a hála érzése(..szerelmes..).
2020. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ezek ilyen anyaméhbeli emlékek? Csak a burok miatt jutott eszembe. Szerintem nem lehet olyan rossz dolog az anyaméhben lenni.
2020. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!