Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért üldöznek mindig álmomban?

Miért üldöznek mindig álmomban?

Figyelt kérdés
Nem is minden este, de 5-ből 1-szer biztos azt álmodom hogy valamilyen gonosz szereplő üldöz, én meg csak menekülök, de soha nem érnek utól. Ma pl. valami kutyaszerű lény üldözött engem meg még pár embert egy hosszú lakásban. Előtte azt a lényt meg akarta ölni egy másik szereplő az álmomból, de nem hatott rá a lövedék, vicsorogva felénk fordult és ekkor kezdett üldözni. Az álom hátralévő része meg a menekülésről szólt.

2020. máj. 20. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár egy ember, egy állat vagy egy jármű elől menekülsz, az álom jelentése ugyanaz: a való életben valószínűleg régóta kerülsz, vagy halogatsz egy kellemetlen találkozást vagy eseményt. Tudod, hogy túl kéne rajta lenned, mégsem teszed meg.


Az üldözős álmok utalhatnak egy valós konfliktusra is a magánéletedben vagy a munkahelyeden. Ha szeretnél véget vetni a rémálmoknak, előbb rendezd el a dolgaidat a valóságban!

2020. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

-> [link]

2020. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hűséges(kutyaszerű lény) vagy mégis félelmetesen viselkedsz(üldözött engem), ami lelki harc(meg még pár embert) az életedben(egy hosszú lakásban). Pedig próbáltál felhagyni ezzel(Előtte..másik szereplő), de nem sikerült(..hatott rá a lövedék) és csak azért is(vicsorogva felénk fordult). Ez nagy félelem a számodra(..menekülésről szólt).
2020. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Aszt jelenti hogy majd a téged meg a családodat megfog támadni egy nagy kutya.



Üdv.: 404 Error

2020. aug. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!