Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjszaka vaksötétben kellett...

Éjszaka vaksötétben kellett úsznom a cápák elől egy hatalmas medence egyik pontjabol a másik nagyon messze levő pontjába, úgy hogy a cápák meg ne halljanak engem és el ne kapjanak. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Rettenetesen féltem. Nagyon nehéz volt úgy úszni, hogy semmi hangot ne csinaljak. Közbe néha a labam alatt éreztem hogy elúszik egy egy nagy cápa, de valaki azt mondta hogy amíg nem hallanak meg, addig nem eshet bajom, mert így sötétben nem latnak, csak hallanak.

A másik jelenet ami volt, hogy egy ismerősöm, elejtette a kocsikulcsat, és félt hogy elromlott, de működött de ezzel egyidőben elkezdett ordítani a fájdalomtól és a valla mintha kiugrott volna és azt próbálta visszaugrasztani, aztán az állkapcsát kezdte hatra húzni, de annyira hogy már természetellenes volt, mintha ketté szakadna a feje, szörnyé változott és szaladnom kellett onnan, de szerencsere másokat támadott meg, így megmenekultem, de azért nagyon megijedtem, szakadt rólam a víz amikor felebredtem. :D



2020. jún. 5. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést a ékezet nélküli írásért, csak próbáltam sietni, mielőtt elfelejtem.

Ja és amúgy 26/L

2020. jún. 5. 17:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki halnak képzeli magát?
2020. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az álmok mindig a napi, életedben történt eseményeket dolgoz fel, ez teljesen korfüggetlen. Az érzelmeink legtöbbször befolyásolják, ha van valami nyugtalanság vagy fel nem dolgozott érzelem.

Teljesen spekuláció lesz ez, mivel nem ismerlek. Tekintve, hogy mindkét álmodnak alapja volt a menekülés valamitől. Nekem úgy tűnik van valami amitől félsz, amit nem akarsz, hogy megtudjanak(talán ezért a csönd és cápák?), vagy talán lehet, hogy elnyomva érzed magad(megint a csöndben maradás/menekülés?).

Vagy csak egyszerűen sok volt a süsü estére és igazából nem jelentenek semmit ezek. :D Ki tudja? Az álmok, lévén hogy az aktív tudatunk pihen, ilyenkor a tudatalattink dolgoz fel eseményeket.

Sokszor az ember nem is emlékszik rájuk mikor felébred, és ha emlékszik is gyorsan elfelejti, maximum pár momentum marad meg. Nekem is voltak, álmaim jó, rossz legtöbbször csak egy tükör az aktuális hangulatról, vagy stresszesebb időszak visszhangjai. Nem akarok nagyon spirituális lenni, de volt már mikor számomra ismeretlen embereket is megálmodtam, azokat én sem tudtam hova tenni. Igazából az álmain mindenkinek magának kell gondolkoznia, mivel mindenkinek mást jelenthet.

2020. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Wow durva xD Én a tengerrel/óceánnal szoktam. Cápa nélkül este. Félelmetes. Nem mernék hajón amarikába utazni.
2020. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!