Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régi plátói szerelem visszauta...

Régi plátói szerelem visszautasítása álomban?

Figyelt kérdés

Annak ellenére hogy boldog párkapcsolatban, normális szexuális élettel élek, megint egy 2 évvel ezelőtti, meg nem kapott férfiről álmodtam. 2 randink volt, egy csók, aztán abbamradt minden.


Álmomban ő kínálkozott fel, a régi időkre hivatkozva, de mondtam neki hogy nem lehet, mert hűséges maradok páromhoz.

Miért utasítottam vissza álmomban?


A férfi egyébként párom egy régi barátja, néha találkozunk is vele. Annak ellenére hogy azóta ő is kapcsolatban él,babájuk is lett, sokszor úgy érzem hogy még mindig úgy néz rám ahogy nem kéne.



2020. jún. 8. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok, de még mindig szoktam időnként a középiskolás szerelmemről álmodni, pedig az is csak plátói vonzalom volt, nem volt köztünk semmi. Szóval sem ezt a részét nem tartom különösebben furcsának, sem azt, hogy álmodban visszautasítottad, hiszen a tudatodban ott van már az is, hogy mindkettőtöknek párotok van.
2020. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[Érzem hogy még mindig úgy néz rám ahogy nem kéne](ő kínálkozott fel), de [boldog párkapcsolatban, normális szexuális élettel élek], ezért nem foglalkozol vele(..visszautasítottam).
2020. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!