Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszautasítottam egy fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam egy fiút, de rájöttem, hogy megbántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég történt, és valószínűleg nem lesz belőle már semmi. Ti mit tennátek?

2020. máj. 6. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet.

Miért gondolod, hogy nem lesz belőle semmi??

2020. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igy mar nem lesz !
2020. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom, hogy van-e neki valaki más mostanra. Nem vagyunk olyan közeli viszonyban. Meg az is lehet, hogy elmúltak az érzései már.
2020. máj. 6. 11:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele és tudni fogod.
2020. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, hívd el, cselekedj most te....
2020. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát írj rá, mi veszteni valód van.
2020. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Stark2000 ***** válasza:
100%
Te utasítottad vissza, ergo most te kell kezdeményezz. Ha akarsz valamit cselekedj, vagy elúszik a lehetőség.
2020. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Cselekedj;)

Még ha esetleg nem is jönne össze, legalább magadat meg fogod tudni nyugtatni avval, hogx te legalább megpróbáltad.

2020. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá és mondd el neki, így legalább tisztábban fogtok látni.
2020. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz nála, legyél őszinte. Te utasítottad vissza, szóval most tényleg neked kell próbálkozni.

Volt fizika tanáromnak volt egy jó elve erre, "báli belépő": Ha nem fizeted ki a belépőt, akkor biztos, hogy ott nem fogod jól érezni magad, de ha kifizeted, akkor lehet, hogy jó lesz és az is lehet, hogy nem. Szóval ha nem próbálod meg, akkor fixen nem lesz semmi, de ha megpróbálod, akkor lehet, hogy lesz valami és az is lehet, hogy nem. Egy próbát megér, legalább akkor megnyugodhatsz, hogy "te megpróbáltad".

2020. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!