Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vészeljem át a viszonza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át a viszonzatlan szerelmet, visszautasítást?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe kb 2 és fél éve szerelmes vagyok, ezt már kb fél éve tudja ő is. Messengeren mondtam el neki ami utólag nem volt valami jó választás, hisz a fiu is utalt arra hogy élőben mondjam el neki. Ő kedvesen ugyan de visszautasított és a suliban se került(osztálytársam), tehát tök kedves volt, mert vannak fiuk akik ez után bunkók... de ő nem. Halálosan szerelmes vagyok belé, annyira hogy ha hozzá kell szólnom remegek és gázul viselkedek idegességembe, írásba ugyan ez(bar élőbe jobb a helyzet)

Csak rátudok gondolni és érdekes szituációkat találok ki a fejemben amikor szeret, járunk stb úgy érzem nemtudok nélküle élni és elképzelni se tudom nélküle az életem... Ez elég tossz, mert míg én teljes odavagyok érte ő kb leszar, nem foglalkozik velem egyáltalán..... Tudom elkéne ezt fogadnom és továbblépni de egyszerüen nem megy.... Nem csak a külsőjébe, hanem mindenébe beleszerettem (nevetése,hangja,viccei)

Mit tegyek hogy eltudjam felejteni, túltudjak lépni rajta?

Várom a tippeket, tanácsokat

16L



2020. jún. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Pikk-pakk el fogod felejteni!


16 évesen még előtted az egész élet.

Hidd el, rengeteg, a jelenlegihez hasonló élményed lesz még az élet során!


Próbálj nem rá gondolni (Vagy legalább is napról-napra kevesebbet, és kevesebbet).

2020. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nemsokára itt a nyár, most már szinte minden megint nyitva van, csinálj a barátnőiddel programokat, élvezd az életet és próbálj meg nem a fiúra gondolni.


Biztos nyáron rengeteg helyes srácot fogsz látni, ha valaki beszélgetni akar veled és nem tűnik úgy, hogy hátsó szándéka van, akkor ne utasítsd el.

2020. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor én is ilyen intenzív érzéseket éreztem néhány fiú iránt. Én is rengeteget gondoltam rájuk és különböző helyzetekben képzeltem el magam velük, amíg az ágyban feküdtem.

Úgy voltam vele, hogy a "gondolataimat" senki nem veheti el tőlem. Ezek kielégítették a vágyaimat valamelyest. Utána egyszerűen meguntam és már nem gondoltam rájuk többet.

Szóval szerintem ne "akard" elfelejteni. Hagyd, hogy megéld az érzést.

2020. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
92%
most hogy jön a nyár egyre kevesebbet fogod látni. beszélgess más fiúkkal, olyanokkal akik helyesek de nem lenne velük semmi komoly
2020. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

4 éve még én is így voltam, azt hittem nem élem túl hogy életem szerelme csak barátként tekint rám. Aztán lassan lettek hobbijaim, új barátaim és nem egész egy év múlva már találtam magamnak valakit. :)

Tehát kösd le magad, koncentrálj másra és előbb-utóbb "elfelejted".

2020. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!