Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet?

Miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés

kinda ugy szoktam álmodni egyszer belső szemszögből aztán valahogy a belső és külső szemszögből de ugy egyszerre, látom magamat kivülről de tisztán érzem ahogy látom a szemeim előtt közelről vagy mi XD



egy random lakásban voltam



de ugy mozogtam benne mintha ott laktam volna kiskorom óta



rémlik hogy a gazdagabb ház egyike, emelettel, nappali nagy üveges ajtóval



aztán ugrottam egy helyszínt tök random emberek voltak, olyan piknkies erdő asszem, de 1-2 idegen arc volt a többi teljes homály xd



de sose láttam azokat az arcokat .-.



aztán egy cselekmény volt amit nem tudok hova tenni XDD


külső szemszögből full homály



de mikor belső nézetben láttam akkor meg láttam az arcát kinda homályan de láttam



és nem ez a fura



sose volt igazán álmomban semmi srác xd



és ami kiakasztott hogy



csók is volt xd



amit éreztem is de láttam is xddd


annyi rémlik



talán olyan barnás szőke volt a haja.



Sose volt egy álmomban se semmi srác, és sose volt semmilyen ilyen fajta dolog az álmaimban. Nem volt még fiúm se, első csók se, semmi intenzív dolog, ha ez még fontos lenne, de miért álmodtam ilyet? full ismeretlen srác akit sose láttam



17/L



2020. jún. 18. 05:15
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
17 éves vagy és dugni akarsz
2020. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%
nem olvastam el, cringe!
2020. jún. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!