Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mièrt àlmodtam ezt? Segítenète...

Cemha kérdése:

Mièrt àlmodtam ezt? Segítenètek? Àlltalàban a rèmàlom utàn sírva èbredek, de ez màs. Miért èbresztettem magam àlmomban?

Figyelt kérdés

Az èdesanyàmal, az èdesapàmal ès a pàromal ūltūnk egy asztalnàl. Valamin vitatkoztunk ès ordibàltam a szūleimel /még mindig emlèkszem a hangomra, a pàromal jò a viszonyunk, a szùleimel hullàm, de sosem szàlltam szembe velūk komolyabban, mindig tiszteltem őket, az öcsèmel is megvagyunk/, majd neki estem anyàmnak ès tèptem a hajàt, eközben apàm csak nèzett ràm ès olyan arca volt mint aki megbolondult, a pàrom a màsik kezemet szorongatta ès pròbàlt nyugtatni, az öcsèm a szobàban sìrt hogy megint vita van... ezutàn a wc-ben làttam magam egyedūl, ahol azt ordibàltam: KELJ FEL! KELJ FEL!

Ekkor felriadtam ès nem tudtam megmagyaràzni magamnak mi volt ez...

Tudni kell, hogy ha rèmàlmom van ès ennyire erősek benne az èrzelmek, mindig törtènik valami, valami rossz ami hasonlò ehez...



2019. febr. 22. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképp valami belső (akár családi) konfliktusra utal, amit elfojtasz magadban, de éjjel a tudatalattid feldobja az agyadban álomkép formájában, hogy feldolgozhasd.


A térszimbolika értelmében a bal oldal az anya, a múlt, az én, a jobb oldal az apa, a jövő és a külvilág.

Mivel a leírtak alapján anyáddal volt tettleges konfliktusod álmodban, ez utalhat valami múltbéli megrázkódtatásra is, ami visszatér, vagy folyton eszedbe jut valamiről.


Viszont munkahelyi konfliktus is kihozhatta belőled, ha női főnököd van, és ezt ültette át az agyad, dolgozta fel ebben az álomban.

Minden esetre az, hogy egyedül maradtál az álomban a végén a wc-ben, s kiabálással sarkalltad magad a felkelésre, mutatja, hogy mennyi frusztrált indulat generálódott benned, ami valószínűleg így csapódott ki.


DE:


Nem vagyok sem álomfejtő, sem jós.

Szóval az is lehetséges, hogy semmit nem jelent, csak a felgyülemlett feszültséget próbálta a tudatalattid kigubancolni, hogy éberen normálisan működhess.

Bár, az tény, sokan és gyakran eltemetnek magukban számukra kellemetlen dolgokat, és olykor így törnek a felszínre, rémálmok formájában.

Ne rágd magad ezen, ha nem ismétlődik. Ha folyton ezen aggódsz, bevonzod a negatív eseményeket - ne tedd.

2019. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megfogadom a tanàcsod
2019. febr. 22. 12:51
 3/3 anonim válasza:

az elme mint egy pohár üdítő, a sötétségből pezsegnek felfele a buborékok...


ha többször is ugyan ezt álmodod akkor kell vele foglalkozni


nem történik semmi ha csak nem viszed magaddal minden megnyilvánulásodban

2019. febr. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!