Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a rémálmok...

Mit jelentenek ezek a rémálmok? (Csak erős idegzetűeknek.!) Sos

Figyelt kérdés

Leírom mind a hármat, mert ez a három volt a legsokkolóbb.


1. 4 kisgyereket kalapácsként belevertek a fadeszkába, a gyerekek nevetve élvezték a kinzást.


2. Egy fehér sárga folt testrészre hasonlóan mozgott, mint ha röntgen felvétel lenne. (Szülés belülről szerintem.)


3. Ez a legsokkolóbb számomra:

Úgy kezdődött, hogy egy nő pucsítva kapaszkodott egy asztal szélen, folyt a vér a fenekéből, és kijött a baba feje. Utánna két kislány egyszerre szúrták szíven magukat, elütöttek egy nőt és rángatózott nevetve. Egy kisfiú evett egy belet, egy kislány felvágta az ereit és táncolt, egy nő hasa elkezdett repedni és kijött két baba, akik harapták a nőt, egy lány ült a székben és mosolyogva várt, ekkor elvágták a torkát, és elfehéredett a szeme. Egy nő benyúlt a fenekébe, és kihúzta a babát, majd lányok egymásba nyulkáltak, egy kutya evett egy halott csecsemőt, lányok egymást harapták, majd egy idős ember darabokra esett, a végén a lány akinek elvágták a torkát, egyszer csak belemászott az arcomba, és nagy semmiből a fehér szeme hírtelen fekete lett, és egy vaginából kiugrott. (Na ez, brutál volt)



Soha nem volt még ilyen rémálmom, ráadásul sorozatosan. Szerencsére két éve nincs ilyen rémálmom szerintetek mit jelent?


Normális és értelmes válaszokat kérek!



2020. jún. 23. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ugye neked nincs gyereked?
2020. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Huhh,szültél már?Visszatér az álmodnak a csecsemő motívum,nekem ez szúr szemet.
2020. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*álmodban*
2020. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Könyörgöm! Segítsetek már!
2020. jún. 23. 14:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem kamu, ha igaz, akkor sürgősen keress egy szakembert. Az ilyen álmok nem egészségesek, valami van a tudattalanban, ami az álmokon keresztül gyötör. Oké, hogy néha rosszat álmodunk, de ez valami egészen iszonyatos, amiket leírtál...
2020. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítenék de nem tudok.Nők és csecsemők,nem volt valamilyen traumád kiskorodban?Talán nem is emlékszel rá,mindenesetre én is szakembert javaslok.
2020. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is olyasmi, amit a 6-os mond. Valami félelem, rettegés, átélt trauma, esetleg düh olyasmikkel kapcsolatban, mint szülés, nőiség, nők, csecsemők, gyerekek.

Esetleg lehet amiatt, hogy ilyesmiket néztél, láttál videón, olvastál valamit, ami nagyon megrémített, sokkolt, és azért álmodtál ilyen horrorisztikus dolgokat.

2020. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
De jót nevettem mèg hogy ez brutál mintha vigjátèk lenne règ röhögtem ekkorát 🤣🤣🤣🤣
2020. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Huh kérdező, te még túlteszel rajtam is. Nem vagy te nagyon stresszes?
2020. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Orvoshoz menj. Ez nagyon beteg dolog.
2020. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!