Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az antsz ki tudja vizsgàlni...

Az antsz ki tudja vizsgàlni hogy milyen husbol készült a virsli? Ahhoz meg kell vennem és beküldeni? Erös idegzetüeknek.

Figyelt kérdés

Vettem leàrazott virslit. Szavatossàga papir szerint nem jàrt le.


Viszont olyan dögszag lett töle a konyhàban hogy leirhatatlan. Szerintem egy boncolàs is kibirhatobb.

Ès azon tul az nem romlott sertéshus diszno szag volt, hanem pont mint az a kivert kóbor kutyaszag.


Szerintem kutyàk vannak beledaràlva.


Most elèg telefonon bejelenteni, vagy mivel törölközövel a fejemen ki birtam dobni öklendezések közepette es hypoztam mindent, most ujat kell vàsàrolnom hogy beküldjem?


2020. ápr. 29. 18:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy a kukazsàkkal együtt bevihetem? Csak az van benne
2020. ápr. 29. 18:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ÁNTSZ egy hatóság, az irodáikban nem vizsgálnak semmit!
2020. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kutya, persze :D disznóhús (és más egyéb része) van beledarálva
2020. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ANTSZ nem vizsgál semmit, NEBIH-ket akartál írni. Nekik jelezheted az ingyenes vonalukon, ki fogjak vizsgálni. De valószínűleg te taroltad rosszul, azért romlott meg. De mint szakmabeli mmondom neked, hogy nem, nem kutyahúsból volt az a virsli, a szagából amúgy sem tudnád megállapítani, attól, hogy te szagoltál már döglött kutyát, még nem az.
2020. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tàroltam. Megvettem a boltban hazavittem, es neki àlltam fözni.


Amugy ha spagettit csinàlok a sertés daràlthusbol azt is kiérzem hogy az àllat kukoricatàppal volt etetve, mert érzem a kukoricàt szagra izre is benne. Nem gyözöm nyomni a paradocsomot bele.


Lassan megértem a vegetàriànusok mitöl is undorodnak igazàbol.

2020. ápr. 29. 20:19
 6/11 A kérdező kommentje:
És ugy, hogy addig nem is érdekelt, nem is tudtam mivel etetik a sertéseket.
2020. ápr. 29. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Hisztit befejezni!
2020. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hazaút során is megromolhatott, vagy ha sokáig állt a bevásárlókosárban, de mondom, jelentsd, ki fogják vizsgálni. A tiédet nem, mert már kidobtad, de visszamennek ugyanoda mintát venni.
2020. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tippelek: spar, coop vagy cba
2020. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Olyan nem létezik, hogy kukoricatáp.

Van a kukoricadara (ez egy bio etetési módszer), és van táp, az meg már egy szerves táplálék kiegészítő.

Tehát nem érezheted a darált húson a "kukoricatápot".

2020. ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!