Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kihúztam a saját fogam,vajon...

Kihúztam a saját fogam,vajon mit jelent ?

Figyelt kérdés

Álmomban veszekedtünk a párommal,és kihúztam az egyik fogam és az asztalra dobtam,majd újra veszekedtünk,de akkor már nem bírtam kihúzni a fogam.

Ez rosszat jelent ....?😒


2020. júl. 1. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes...lefekvés előtt ilyenek miatt nem érdemes filmet nézni.
2020. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Halált jelent fogvesztéssel álmodni az álmoskönyv szerint
2020. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Krúdy álmos könyv:


"A Krúdy-féle álmoskönyv szerint ha az embernek álmában egy foga esik ki, az valóban halálesetet jósol, de ha mind egytől egyig kihullik, az már mást. Egészséges embernél ez az életében valamilyen formában jelen lévő gonoszságot jelöli, a betegeknek további hosszas betegséget. Ha az ember a nyelvével tolja ki a fogait a szájából, az valaminek a negatív kimenetelét jelzi előre. Az azonban, ha egy rossz fog hullik ki, jót jelent, ezüstös színű foggal álmodni pedig gazdagságot ígér."

2020. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát ennek most örülök. Rengeteget álmodtam már hogy kihullanak a fogaim, ezt jó hallani...
2020. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!