Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam egyszer azt,...

Miért álmodtam egyszer azt, hogy járunk azzal akit utálok, utána meg sokkal később, hogy kibékülünk?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaróak ezek az álmok, rendesen majdnem elhánytam magam, mert undorodok ettől a személytől. Amikor még csak ilyen osztálytárs szinten ismertem, akkor szimpatikus volt, de aztán csunyán átvágta egyik barátnőmet azóta teljes szívemből utáltam egy ideig, de mostanában azt sem érzem, hogy utálnám.

Meg lehet szüntetni valahogy ezeket az álmokat, ha amúgy egyátalán nem sokat gondolok erre az emberre?

Ha helyesírási hiba van azért bocsi, most keltem fel és sokkos vagyok.



2020. júl. 9. 04:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Àlmokban nem a képeknek van jelentösege hanem az erzelmeknek.


Szimplan vàgsz egy tarsra. Az àlmoknak problemamegoldasi celjai vannak igy felvazol azok megoldasara egy opciot csak ami nagyban nem fedi a valosagot de a belsö konfliktusaidat probalja megoldani.



Mondok egy masik peldat hogy ertsd.

Egyik baratomat(ffi) elhagyta a pàrja (nö), es lett egy gyereke egy masik pasitol igy.

A baratomat tudat alatt frusztralta az egesz mivel csaladot terveztek, ugy volt hogy lesz gyerekük de a nönek igy mastol lett. Szoval frusztralta, hogy nem sok kellett volna hozza de az ö gyerekük is lehetett volna ha együtt maradnak, az a kisgyerek. Nehezen engedte el ezt a képet. A nönek közben ment tönkre a kapcsolata az uj parjaval.


Erre ez a baratom azt àlmodta, hogy talalkoztak négyesben, azaz ö a nö a nönek a pàrja meg a kisgyerek, a kisgyerek messzebb volt, es amikor odaszaladt hozzajuk nem a ver szerinti apjàhoz szaladt oda, hanem öhozzà. Azaz àlmàban a gyerek viszont öt "vàlasztotta az apjànak" (ill hozza jobban "kötödött")


Tehàt az àlom azt a belsö konfliktusàt hogy nem töle lett a szerelmének gyereke, feloldotta hogy ne marja magàt ezen, a gyereknek ö jobb apja lett volna ha igy alakul.

2020. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoval amiert vagysz egy tarsra ezert az agyad probal ahhoz opciokat keresni hogyan élhetnéd ezt ki hogyan szünne meg ez a belsö "feszültséged"
2020. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!