Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mikor felkelek hangosan...

Mikor felkelek hangosan nyüglődök és rugdosom a párom utána vissza alszok majd újra és újra. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2-3 napban többször is felkelek az éjszaka és hangosan nyuglodok és szenvedek pár percig és olyan mintha ébren próbálnek kiszabadulni és hiába tényleg rémálma ok vannak de nem olyanok ahol próbálnek kiszabadulni, és ma hajnalban egyszer már sírtam mikor felkeltem és rugdostam hogy menjen arrébb

És mikor végleg felkelek az ebresztomre alig bírok felkelni , mintha kiutottek volna és nagyon rosszul érzem magam



2019. nov. 5. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
alvasi paralizis
2019. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbálj ki önhipnózist, a tudatalattidnak mond, hogy teljesen biztonságban vagy minden értelemben, amikor alszol, illetve ehhez hasonló jelen időben elhangzó megerősítéseket, de fontos, hogy ezt transz állapotba mondogasd magadnak többször is naponta. A neten találhatsz leírást.
2019. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

PszichiÁTER javasolt... azért bírsz alig felkelni mert visszajössz a REM fázisból és nem pihentető az alvásod ami sajnos előbb-utóbb szervi problémákat fog okozni :(

Lehet csak átmeneti paralízis, de lehet mentális problémák állnak a háttérben. Akármelyik is, ne várd meg amíg valamelyik maga alá gyűr!

2019. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!