Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy 5 db gyönyör...

Azt álmodtam hogy 5 db gyönyörű nyúl fekszik a kanapén, utána pedig hogy egy patkány a plafonon van én pedig nagyon megilyedtem, segít valaki mit jelent?

Figyelt kérdés
Sokmindent olvastam már de minden oldal mást ír,esetleg nincs valakinek álomfejtő könyve? Ha van utána tudna nézni nekem? Nagyon köszönöm(a háttér sztori az annyi hogy az a srác akivel már nagyon régóta beszélgetek eljött hozzám,nálam aludt és jót filmeztünk )

2020. ápr. 18. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon ilyesztő. Utánanéztem az álomfejtő könyvemben, és azt írja, az ilyen jellegű álom azt jelenti, hogy még nem állsz készen arra, hogy komojabb kapcsolat legyen közöttetek.
2020. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy régi könyvem de az nem nagyon ír semmi konkrétat,mert a nyulat nem akartam megölni csak simogattam,a patkánytól pedig csak megilyedtem ezért kérdeztem,igazából nem nagyon értek ehez az álomfejtéshez
2020. ápr. 18. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Azt jelenti hogy 1 patkány
2020. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A patkány egyértelműen azt jelenti, hogy valaki nagyon kavarja a kakit körülötted.
2020. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Komojan megilyedek néha a hejesírás hiányán...


Ne magára az álomképre fókuszálj, hanem arra hogy mit éreztél közben. Az álmodban megjelenő helyek, személyek, élőlények csak szimbólumok a tudat alattid "szándékait" érzeteit közvetítik. Ennyiből még a legprofibb pszichológus sem tudja megmondani mire gondoltál.

Valószínűleg szimpla álom - azért foglalkoztat a "megfejtése" mert ott volt egy pasi akivel szeretnéd, hogy "több is legyen" mint filmezés. Hát rajta akkor, ne csak a TV-t nézzétek legközelebb :)

2020. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!