Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valamiért előfordul nálam,...

Valamiért előfordul nálam, hogy megálmodom a jövőm bizonyos részeit. Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy valóban meg fog történni. Csak a cselekmény közben jövök rá, hogy én egyszer átéltem ezt a pillanatot. Valamiért olyan Déjà vu érzés tör ki bennem ilyenkor. Mi lehet ennek az oka?

2020. júl. 9. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ez sok emberrel előfordul, ne aggódj.

A deja vu álom az az, amikor pl egy jelenetet álmodsz meg, de nem emlékszel rá és csak akkor ugrik be, hogy te ezt mintha átélted volna már egyszer, mikor éppen az a jelenet van, vagy már megtörtént.

Ha viszont a jövőt álmodod meg, hogy mi fog történni azt hiszem, azt próféta álomnak hívják.

2020. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már, csak sajnos nem a lottó számokat álmodtam meg.
2020. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Isten adja neked így. Velem is előfordul. Sokszor évek múlva jövök rá hogy ezt vagy azt a dolgot vagy részletet már megálmodtam.
2021. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!