Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek előfordul, hogy álomban...

Drazicc kérdése:

Nektek előfordul, hogy álomban (vagy félálomban) szavakat láttok magatok előtt, viszont amikor ki akarjátok olvasni őket akkor eltűnnek, vagy érthetetlen szavak lesznek belőlük?

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, már többször álmodtam ilyet. Olyat is, hogy ki tudtam olvasni, de mire felébredtem, elfelejtettem.
2019. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Számokat is láttam, 3masom lett a lottón utána...
2019. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Azért lesz értelmetlen zagyvaság, mert álmunkban nem tudunk olvasni. Képtelenség. Ezért lesz értelmetlen a szöveg.
2019. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne álomban olvasni? Én ha álmomban írást látok, igyekszem megszerezni és elolvasni, általában ez sikerül is. Már megfigyeltem, hogy amikor sikerül elolvasni és megjygeyzni, akkor az üzenet jellegű.Általában sikerül mindíg kiolvasni, a megjegyzésével szokott néha gond lennei, azt gy könyvelem el, hogy nem volt fontos információ, vagy valamiért nem kell még tudnom róla.

Én egyébként nagyon szeretek bármilyen írást (könyv, levél, füzet. bármi ilyesmi) találni álmomban.Az egyik legizgalmasabb számomra, ha álmomban valamit elolvashatok.

ennél érdekesebb az, amikor nagy ritkán komplett verset vagy vers részletet, illetve idézetet olvasok álmomban (Vagy ébredés után, még fél álomban valahonnan eszembe jut, illetve egy hang mondja..) ezeket viszont meg szoktam jegyezni.Aztán próbálok rákeresni neten, mert gy vagyok vele, biztosan olvastam már valahol és gy jutott eszembe, de soha nem szoktam ezeket averseket megtalálni, nem léteznek.Egyszerűen kipattannak a fejemből, de csak mondom, álom vagy félálom során és legtöbbször csak részlet.Tovább bonyolítja a helyzetet, hogy amgy abszolt nem értek a rímekhez! Soha nem tudnék magamtól verset írni! Novellát igen, de verset soha. szóval fogallam nincs, honnan jönnek ezek álmomban!

2019. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor ügyes fiú vagy mert fizikai képtelenség. Olvass picit utána Sherlock.
2019. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy LSD hatása alatt pontosan ugyanez történt, hogy hd minőségű képeket láttam csukott szemmel, de ha pl ruhán volt írás és el akartam olvasni akkor csak ilyen krixkraxok voltak, az álomban betűket látok amit nem tudok kiolvasni.
2019. márc. 18. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez szokott lenni félálomban, csak hanggal. Hallok beszédet, mintha szavakat is ki tudnék venni, értelmesnek tűnik, de mégsem tudom értelmezni, nem áll össze.
2019. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En egyszer egy konkrét verset láttam. Álmomban eltudtam olvasni, többször is elolvastam, hogy megtudjam memorizálni, mert tudtam, ha felébredek elfelejthetem. Még most is emlékszem rá, látom magam előtt a verset a sárgás régi könyv lapon ,de már nem tudom mi volt oda irva. Csak pár dolog rémlik hogy miről szolt.
2019. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 jajj nekem is szokott lenni hanggal, de azt konkrétan tudom, hogy mindig az előző nap volt hatással rá, mivel abból hallok szövegfoszlányokat (leginkább csak szótagokat).
2019. márc. 19. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!