Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek is sokszor előfordul...

Veletek is sokszor előfordul az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran előfordul, hogy az álmaimban fellépő érzések olyan erőteljesek, mintha valóságosak lennének. De nem csak negatívakról van szó, teljesen vegyes az egész. Legutóbb pl. azt álmodtam, hogy felébredek egy szobában, (ami elvileg az enyém) miközben egy pasi (aki meg elvileg a párom) fel-alá mászkál és munkába készülődik. Beszélni nem beszélgettünk, mert ő azt hitte, alszom, én meg nem mozdultam meg. Viszont bennem volt az érzés, hogy nem vagyok egyedül, valaki van velem a szobában. A valóságban viszont nem volt mellettem senki, és ébredés után eltartott vagy pár percig mire ezt az agyam feldolgozta. Vagy ugyanilyen példának tudnám felhozni azt, amikor álmomban kaptam egy kiskutyát ajándékba, és reggel amikor felkeltem, pár pillanatig kerestem, merre van. :D Tudom, ez most így nagyon hülyén hangzik, de remélem értitek, mire akarok kilyukadni :D


Szóval arra lennék kíváncsi, veletek is sűrűn megesik az ilyen? Szerintetek ezt mi okozhatja?



2019. febr. 4. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor velem is előfordul ez. Pl.legutóbb azthittem, hogy indulunk elutazni valahová, kezdtem készülödni ébredés után, s vagy 2 perc után kezdtem gondolkozni,hogy most mi van?? hova akarokén menni ?? akkor esett le hogy ez álom volt csak, nem is utazunk :(

( nem tudom mi a az oka sajnos .

2019. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenek mindenkivel előfordulnak. Én is már hétvégén hittem azt, hogy suliba kell menni, vagy amikor szólt az ébresztő, azt hittem hétvége van és csak véletlenül állítottam be, de az is vicces volt, amikor felébredve azt hittem, hogy egy spárta vs athén csatamezőn állok, körülöttem emberek üvöltöznek... ennél lehet közrejátszott a láz, negyedóráig szerintem ebben a kábulatban léteztem. :D Vagy amikor azt hittem, hogy fekszik mellettem valaki, és át akartam ölelni, de csak a párnám volt... xD Nem tudom, mi okozza ezeket, de érdekes.

Az már inkább zavaró, amikor olyan élénk álma van az embernek, hogy nap közben is összekeveri a valósággal, és olyanra emlékszik, ami csak álmában történt meg.

2019. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudatos álom

Azzal smacizok álmomba akivel akarok

2019. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ember mesélte, de nem vagyok benne biztos, hogy minden egyes szava igaz; de volt egyszer egy olyan, hogy azt álmodta, hogy kivetült ilyen asztrálisan egy ilyen nagyon meleg helyre (járt már ott a valóságban,nem írom le az országot), ott lebegett felette, vagy valami; és akkor amikor felébredt akkor meg kicsikét meg is volt sülve a karján a bőre.:) Aranyos ember egyébként, de szerintem lódítós, vannak dolgok, amikben lódít, úgyhogy nem tudom eldönteni, hogy ez most igaz -e. :)
2019. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!