Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentősége ennek...

Van valami jelentősége ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Megpróbálom tömören összefoglalni:


Van egy elég régi szocreál szálloda épület. Számomra ismeretlen emberek vesznke körül, de mégis barátságosak. Ált. isk. alsó tagozat körüliek, valamilyen tábor lehetett. egy tanár jutott egy csoportra és volt úgy 5-6 csoport.


Én az egyik ilyen csoportnak a tagja voltam. Nem tudom, hogy az álomban hány éves voltam!!!



Ebédlőben ülünk mind, az asztalfőnél a tanár, a többi helyen a gyerekek. Én köztük.


AZtán szabad foglalkozás. Mindenki megy a dolgára. Hirtelen nagy gond lesz.


Ha jól emlékszem leveszett az egyik gyerek, ezért nagoyn aggódnak a felnőttek. A tanárok.


Látom, hogy mindenki a saját csoportjába rendezősik a tanárával az élen. én keresem a csoportomat de egyáltalán nem találom.

Megyek körbe körbe, egyáltalán nem félek. a szállodában, ami maúgy egy régi szocreál építésű betontömb, barna lámpakapcsolókkal, mindenki ott áll a folyosókon szét sorban a csoportokba rendeződve.


Én érdekes módon nem vagyok megijedve attól, hogy nem találom a csoportomat.


Azért gyűjtenek össze mindnekit, mert elveszett egy gerek és az összegyűjtött csapatok a szobákba be kell, hogy menjenek, nehogy mégnagyobb baj legyen..


Még mindig keresem a csoportomat és a tanáromat, de semmi.


Ahogy keresgélek a csomó kisgyerek között látok egy banda cigányt, akik verekednek. Nem tudom hogy kerülnek oda, csak úgy ott vannak és verekednek.


Aztán kinézek egy ablakon!!! Látom, hogy nagyon esik az eső. nagyon nagy vihar van kint!! AMi nagyon tetszik! Nézek ki az ablakon, látom ,hogy az utcákat elönti a víz és hömpölyög lefele. A kertekben is áll a víz.


Aztán hirtelen megfordulok és sehol senki.


Mindenki eltűnt. a szálloda szobáinak az ajtajai mind nyitva, sehol senki.


Ezt nagoyn furcsállom, hogy csak úgy mindenki eltűnt.


Ekkor felébredtem.


2020. júl. 13. 17:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Egy kis magyarázat:


Ülünk az eédlőben, kb 5-6-7 hoszú asztal egymás mellett. egy csoport a tanárával jutott egy asztalra. Mindneki elment játszani, de én még befejeztem az ebédemet.


Amikor felkeltem hirtelen nagy zavargás tört ki, mindenkit összehívtak a tanárok. Ott volt minden tanár előtt a felsorakozott csoportja. Senki nem mondta, de én tudtam ,hogy eltűnt egy gyerek és ezért létszámellenőrzés van és mindneki visszamegy a szobákba.


Én oda akartam menni a tanáromhoz, de hiába kerestem nem találtam. Mindenkit többször láttam már, de a tanáromat nem.


Akkor elmegyek a verekedő cigányok mellett. Észre sem vesznek, én nem is félek, csak úgy elmegyek mellettük.


Aztán amikor kinézek az ablakon nagyon megtetszik a cihar. nagoyn tetszik, hogy ennyire esik az eső, ahogy zúdul le a víz az utcákon.


Egysze rcsak visszafordulok és sehol senki. Mindenki eltűnt.

Ekkor valamiért felébredtem.


Semmi félelem nem volt bennem. Se ijedtség. Se semmi. Öröm se. Jól éreztem magam.

2020. júl. 13. 17:24
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval van-e valami jelentősége?

Nagyon tetszett az eső, a vihar

elvesztem, de nem féltem

mindenki eltűnt.

2020. júl. 13. 17:25
 3/3 anonim válasza:
Az álmaidat úgy tudod megfejteni, hogy az álmaidból címszavakat írsz ki magadnak, és azokat átviszed más értelembe, vagy ha kezdő vagy a legegyszerűbb, ha beszerzel egy álmos könyvet. Szerintem próbáld ki, nagyon érdekes.
2020. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!