Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak van valami...

Ennek az álomnak van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Úgy ketdődött, hogy édesapáméknál aludtam. Ott minden normális volt de egyszer csak becsöngetett egy idegen hogy meghúzza magát nálunk. Apa beleegyezett és ez furcsa mivel a valóságba talán ki se nyitotta volna az ajtót. Utána reggel felkeltünk és a csávó el akart rabolni engem. Ez a tipikus volt hogy kérsz cukrot? De nem mentem utána pedig elment. Délután pedig mentem valhova az utcán és ott is el akart rabolni egy másik ember (aki nosika a videós volt). Fellökött és megpróbált elhúzni de én ordibáltam és rudostam. Utána már elment a hangom és már azt hittem vége. De ekkor megjelent a fizika tanárom (aki jő) és elzavarta. Másnap reggel az 5 legjobb haverommal mentem suliba és elmondtam ezt nekik. Az álmomban ők egy szót nem szóltak. Utána bekerültem valahogy a suliba de nem abba amibe járok. Nagyon sok gyerek volt abba a suliba szinte köpni se lehetett. Arra emlékszek hogy jó pár szép lány volt ott. Aztán felkeltem. Ennek van valmi jelentősége?

2018. febr. 23. 06:46
 1/3 anonim válasza:

Az ilyen álmok általában arra utalnak, hogy félsz valamitől. Nem feltétlenül egy adott embertől, aki el is rabolhat akár. És bár tudod, szörnyű dolgokat művelne veled. Magától a gonosztól félsz. Az álmodban a gonosz egy szerencsétlennek a bőrébe bújik, akinek éjszakai menedékre van szüksége. Mivel beengedte apukád a házba- aki valójában Te voltál, hisz te álmodtad, csak a szerepet apukád kapta- ez arra utal, hogy az életedben vannak olyan személyek, akiket nem kedvelsz, szeretnéd ha nem lennének jelen, de függsz is tőlük. Az álomban az iskola úgymond egy hely, ahol biztonságban érzed magad. Jelen vannak a barátaid, akik azért nem szólalnak meg, mert a való életben esetleg nem mindig hallgatnál rájuk. Megbámulod a lányokat is, akik eszközök. Egy eszköz, hogy eltereld a gondolataidat a gonoszról. De tudod, hogy a gonosz jelen van, hisz a tanítás délután véget ér. És csak rajtad múlik, meddig lesz még jelen és meddig kell félned, hogy bármikor megjelenhet.


És igen az álmodnak van jelentősége. Minden álomnak van jelentése. És én nagyon jól tudom megfejteni őket.

2018. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azta! Köszi a hasznos választ!
2018. febr. 23. 22:19
 3/3 anonim válasza:
Semmiség
2018. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!