Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma volt életem legjobb álma....

Ma volt életem legjobb álma. Fantasztikus volt. Hogy lehetne ugyanazt álmodni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Agykontroll->Lemszé szintedre és elalvás előtt elmondod magadban: Emlékezni fogok minden álmomra. Szeretném ha olyan álmom lenne mint az előző este(dátumot is mondhatsz) kb ennyi.
2010. aug. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is most volt a legjobb álmom a világon:D Azt hogy ma sikerül az utolsó randi, és sikerül az hogy szerelmet vallok:D

Próbáld azt hogy csináld egész nap ugyanazt amit tegnap, és gondolj ugyanazokra a dolgokra, illetve az álmodat mindig újra meg újra vetítsd magadnak le benned,és hangosan mondogasd, ilyenkor megmarad a fejedben, és ezzel álmodsz:D



ÉNNEKEM BEVÁLT! tegnap elött egész nap vele voltam, mint 3. randi, tegnap vele álmodtam, utána a tegnapi naőpra gondoltam, visszapörgettem az álmom is, és ugyan azt az álmot álmodtam, csak enyhe kis változással jó irányba:D

2010. aug. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Szörnyű volt amikor felébredtem.:(
2010. aug. 3. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:

tudatos álommal akármikor azt álmodsz, amit akarsz. Ajánlom figyelmedbe a google-t, és mellé Dr. Tholey Alkotó álom c. művét :)

sok sikert, szép álmokat!

2010. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ó, jaj, nem is tudtam, hogy ez lehetséges.... voltmár olyan álmom nekem is, hogy azt éreztem örökké álmodnám, és kényszerítettem magamat, hogy visszaaludjak, hátha tovább álmodom...de sajnos nem ment.
2010. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!