Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mással is történik ez?

Mással is történik ez?

Figyelt kérdés
Szóval nem túl gyakran de megálmodok pillanatokat helyszíneket vagy esetleg személyeket. Amikor rájövök, hogy már láttam ezt egy pillanatra lefagyok és teljesen megszáll a para. Kezdek félni. Megnéztem utoljára 5 éve tettek ki hasonló kérdést nem lettem okosabb. Légyszí segítsetek. Most szántam rá magam hogy megkérdezzem. Normális válaszokat Pls.

2020. júl. 24. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nincs nagyon válasz. Valószínűleg véletlen egybeesés. Esetleg az agyad összerakott egy lehetséges élethelyzetet azok alapján amiken gondolkodsz és ez a valóságban is bejött. Vagy épp te gondolkoztál egy olyan élethelyzetről amiről sejtetted vagy tudtad hogy meg fog történni és az agyad meg ezt részletesen kivetítette neked álmodban
2020. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is gondolkoztam már ezen. Es ezzel nyugtatom magam. De én akkor is furinak találom és néha megrémiszt. Nem akarok 30 év múlva egy öreg házban az erdő szélén lakni mert bolond vagyok
2020. júl. 24. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát fura is a dolog de szerintem szinte mindenkivel megesik az ilyen. Csak fogadd el és kész, nincs semmi jelentőssége
2020. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is történt.


De szerintem mikor álmodsz, az agyad összepakol random emlékeket, és alkothat egy hétköznapibb eseményt, aminek nagy az esélye, hogy bekövetkezhet. Főleg, ha valami élménydúsabb/zsúfolt napod van.

2020. júl. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!