Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mással is történik ilyen?...

Mással is történik ilyen? Ember képes megálmodni eseményeket? Érdekes történet (ek), érdemes elolvasni. Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Elöször is leszögezem: teljes mértékben racionális embernek terom magam. Mottóm: "Hiszem, amit látok"


De: olyan 2008 környékén kezdödött minden. Elenyészö dolgokat (Pl: utazás során látott képeket, eseményeket) elözös este álmomban láttam.


1.komoly esemény: álmomban meneülök (futok) egy felém zuhanó repülögép leszakadt roncsai elöl.

Másnap: [link]


2.(számomra a legijesztöbb): Saját telephelyünk közepén állok mozdulatlanul. Felismerhetetlen személyek mozognak körülöttem, de nem látnak és nem hallanak, hiába beszélek hozzájuk. Aztán felkelek: Édesapám hív (kb:hajnal 2kor): Állítolag 3x hívtam (hivás lista alapján 3x kb 1 és 2 percet "beszéltünk"). Semmit sem mondtam a telefonban. Másnap jött a hír: Kirabolták a talaphelyet.


3,(sajnos ezt nem vettem komolyan) Álmomban az autóm szélvédöje ütközés folyamán elöször bepokhálósodott, majd beszakadt az utas térbe. Álmomban az ütközés elött egy kanyart vettem be (44-es úton) majd megpillantottam egy 2-3km es jol elűtható egyenest és jött a szélvédö. Másnap: kocsiba ültem és anak az egyenesnek a közepén fékezés nélkül elgázoltam egy őzet.


2013. aug. 17. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Már én is megálmodtam/megéreztem jó pár dolgot... :)
2013. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni fejleszteni a megérzéseid, odafigyelni az álmaidra, hogy jobban ráérezz, vajon mit akarnak jelezni?Bízz az intuícióidban.
2013. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Voyager24 ***** válasza:
100%
Életem egyik legérdekesebb esete. Keresztapám végső stádiumú rákos beteg volt. Egy pénteki napon voltunk bent nála utoljára de mi azt még nem tudtuk. Péntekről szombat hajnalra vírradóra álmodtam azt hogy suliból jöttem haza, anyám megállított a hírrel hogy keresztapám meghalt. Lementünk azonnal keresztapámék családjához. Keresztapám lányaa következőket mondta: A keresztapád már nem él, feladta. Az álom azzal folytatódott hogy diákmunkára jelentkeztem, mert közeledett a karácsony. A nő azt kérdezte : csütörtöki nap jó lesz? válasz : nem hiszem, valószínűleg temetésre kell mennem. Reggel felébredtem. Hétfőn reggel a halálhírre jöttem haza és MINDEN ÚGY TÖRTÉNT AHOGY ELŐRE MEGÁLMODTAM még a diákmunkás álom is megtörtént a héten. Ez az én történetem. :/
2014. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvben lehetséges.

Van, hogy az ember akár csak szimbolikusan is, de megálmodja, hogy mi fog a jövőben bekövetkezni. Olyan is lehet, hogy pontosan azt álmodja.

Vagy akár csak bizonyos részleteit álmodja meg a jövőnek.

Isten úgy teremtette az embert, hogy erre képes legyen.

Azonban nem mindig kell úgy venni az álmot, hogy az a jövőt jeleníti meg. Gyakran csak egy tudattalan valami, ami akár kaotikus is lehet.

De kétségtelen, hogy az álmok sokszor segítséget nyújtanak nekünk azzal, hogy ötleteket adnak nekünk, hogy hogyan éljünk, vagy megjelenítik nekünk a jövőt.

Isten legyen mindannyiunk segítségére abban, hogy jól tudjuk megítélni, melyik álmot hogyan kell kezelni és mennyire kell komolyan venni!

Jézus nevében, aki meghalt értünk és feltámadott, legyen áldott mindenki!

És valaki hisz a Jézus Krisztusban, annak örök élete van!

2023. jan. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!