Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halottal álmodni?

Mit jelent halottal álmodni?

Figyelt kérdés

Az éjjel egy halottal álmodtam, aki a való életben is sajnos már nem él, viszont az álmomban visszatért és élt.

Értem ez alatt, hogy nem halt meg igazán, mert az orvosok nem állapították meg, hogy tényleg halott, mert egy kis pulzusa még volt...

Mit jelent ez?



2020. aug. 7. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem jelent, mint ahogy az álmok általában. Nincs jelentésük, csak mivel az agyad aktív, eszedbe jutnak dolgok, ahogyan ébren is. És ahogyan ébren sincs különösebb jelentése, ha eszedbe jut valaki, úgy alvás közben is ugyanez a helyzet.
2020. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Krúdy Gyula feljegyzései szerint, halottal álmodni rossz időt, időjárás változást jelent.
2020. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
53%
Általában semmit sem jelent. Ha gyakran előfordul, akkor lehet nem dolgoztad még fel az elvesztését vagy nem vagy túl a gyász folyamatán.
2020. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Szia,

Én régen kis kiskoromban mindig reméltem, hogy az elhunyt nagyapám, aki egy jó ember volt, egy jobb helyen van és onnét lát, tud segíteni is ..

Egy idő után rájöttem, ahogy idősebb lettem, hogy ha Istent, Jézust megkérem, akkor engedi néha, hogy segítsen fentről bizonyos dolgokban is , hogy jól sikerüljenek ...

2020. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!