Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodni?

Halottal álmodni?

Figyelt kérdés

Segitsegeteket kérem!

Nagyapám 6 éve meghalt hosszas betegség után. Nem álltunk közel egymáshoz, mondhatni, hogy semmilyen érzelmet nem táplált felém. Volt hogy hónapokig nem látott nem is keresett. Én egy ideig mentem hozzá aztán mindig süket fülekre találtam és hagytam. A kórházba természetesen jártam hozza de ott sem viselkedett velem szépen hiaba tettem meg mindent. Sajnos sosem szeretett. Szégyen nem szégyen de amikor meghalt nem éreztem semmit. Igazabol most sem, szinte eszembe sem jut.

Miutan elkoltoztem azóta érzem a jelrnletet pedig az uj otthonomhoz semmi köze sem volt es életében sosem jart itt.

Mindezek ellenere rettentő sokszor almodom vele es nem éppen jokat. Általában mindig megver álmomban. Mindig vedekezek ahogy csak tudok. Egesz nap a hatasa alatt vagyok.

Kerlek segitsetek! Mit jelenthet ez?


2019. aug. 11. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
semmit
2019. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!